Mieszkanie dziennikarki Odety Moro! Domy gwiazd

2016-06-10 18:33 Monika Czerwińska-Konarska

Gościmy dzisiaj w mieszkaniu znanej dziennikarki Odety Moro. Przestronne mieszkanie z szarymi i białymi ścianami jest miejscem, w którym dziennikarka lubi się otaczać swoimi ulubionymi meblami i przedmiotami przywiezionymi z podróży. Zobaczcie jak mieszka Odeta Moro!

Podstawą aranżacji wnętrz mieszkania znanej dziennikarki Odety Moro są szare i białe ściany. Są one dobrym tłem dla różnorodnych mebli i dodatków dekoracyjnych. Dziennikarka uwielbia podróże, uwielbia również przywozić z nich nieoczekiwane pamiątki i przedmioty. Stąd w mieszkaniu relikt poprzedniej epoki, a narzędzie pracy dziennikarza, czyli maszyna do pisania, maszyna do szycia, stare radio w kuchni…

Domy gwiazd: przestronny salon i stylowa kuchnia w mieszkaniu Odety Moro

Salon jest bardzo przestronnym wnętrzem. Jest tu strefa wypoczynkowa ze sztruksową sofą i fotelem Barcelona, jest stylowy kominek, jest też strefa rozrywki z telewizorem. W aranżacji salonu jest także miejsce dla, stylowego sekretarzyka, biurka  i gramofonu na szafie. Kuchnia w stylu prowansalskim jest miejscem, w którym można gotować bez obaw o zrobienie bałaganu. Eklektyczna jadalnia w kuchni sprzyjania wydłużaniu czasu posiłków, pewnie chętnie siadają tutaj goście. Aranżacja łazienki utrzymana jest w kolorach czarno – białych. Wolnostojąca wanna pozwala na chwile tak potrzebnego relaksu. Odeta Moro lubi nietuzinkowe przedmioty. Jednym z nich jest na przykład płaskorzeźba przy stole jadalnianym inspirowana Gwiezdnymi Wojnami – przedstawia Hana Solo w karbonicie – pamiętacie?

Czytaj też: wyjątkowy dom projektantki mody Lidii Kality

Więcej o Domach Gwiazd zobaczycie w Domoplus.pl