Letnia sypialnia - zmysłowa i kojąca

2017-06-12 14:15
Pastelowa sypialnia
Autor: Kinga Zalewska-Stochmal (opracowanie) Lustro „Scandi” nadaje wnętrzu sypialni ton. Jego lśniąca miedziana rama zobowiązuje! Do niej dopasowane zostało oświetlenie – minimalistyczny kinkiet oraz ażurowy stolik nocny. W zestawieniu z materacem seksownie rzuconym na bieloną podłogę tworzy intrygujący kontrast elegancji i hippisowskiej, niczym nieposkromionej radości życia. www.gieradesign.pl

Oswojone gatunki drzew na podłodze albo kafle z naturalnego kamienia. Ciepły wiatr muska batyst, muślin, len i policzek na poduszce. W gorących, wakacyjnych sypialniach – przyjemnie chłodno, ale nigdy ozięble.

Luz blues, batyst lgnie do skóry... można by zanucić, zanurzając się w łóżku, które przyjemnie chłodzi ciało rozpalone lipcowym słońcem. Zanurzyć i pożeglować na Wyspy Satynowe, do których dotrzemy, gdy tylko zmrużymy oczy, i które czasem lubimy odwiedzać w starannie wybranym towarzystwie. Wakacje. Dla ciała, dla jaźni. W programie: nurkowanie w pościeli, zwiedzanie ustronnych zakamarków, wspinaczka na szczyt zdobywany bez tlenu, długi przelot – z przewodnikiem lub bez. Do takich atrakcji nie potrzebujemy oferty biura podróży. Ba, nie należy wręcz wychodzić z domu.

Więcej o letnich sypialnianych swawolach przeczytasz w lipcowym numerze Dobrego Wnętrza!

Kup miesięcznik DOBRE WNĘTRZE w naszym sklepie>>>