Kwiaty we wnętrzach: tkaniny, wazony, dekoracje

2009-02-16 1:00
Zdjęcie do bloczka '1 zdjecie' - art 4892
Autor: Materiały prasowe firm Aranżacja JVD

Uwielbiamy otaczać się kwiatami. Z ogrodów i balkonów rośliny przenoszą się do wnętrz, coraz śmielej, w coraz to oryginalniejszej oprawie. Kwiatowe wzory są modne i dekorują tapety, zasłony, obicia mebli, czy porcelanę.

Kwiaty zdobią wnętrza. Dawniej, gdy ukochany dawał wybrance tuzin czerwonych róż, oznaczało to, że darzy ją płomienną miłością. Dziś bardziej wskazana byłaby sofa lub choćby filiżanka z wzorem kwiatowym. Cóż, trochę drożej, ale za to... na lata! Pozwólmy roślinom rozkwitnąć na meblach, tkaninach, detalach, w takim wnętrzu będzie wesoło i kolorowo. Oferta firm wnętrzarskich jest przebogata: od stylu słodko romantycznego po graficznie minimalistyczny. A jeżeli ktoś i tak nie znajdzie nic dla siebie - pędzel w dłoń i do dzieła! Nie zapomnijmy też o kwiatach ciętych. Designerzy prześcigają się w pomysłach na oryginalne wazony, a i my nie pozostawajmy w tyle - ze zwykłego słoika można przy odrobinie wyobraźni wyczarować cudo na miarę „fabryki snów” Alessiego.

Zdjęcie do bloczka '1 zdjecie' - art 4892
Autor: Materiały prasowe firm Ten niesamowity wazon (powstał przez zanurzenie prawdziwej gąbki w roztworze porcelany i wypieczenie jej. Efekt równie spektakularny osiągniemy, wstawiając np. pojedynczy kwiat do muszli, fot. Biuro Kwiatowe Holandia
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W lutym czerpiemy energię z wyrazistości (kolorów i stylów), doceniamy także przytulność w domu. W rubryce MOODBOARD sprawdzamy śmiałe połączenie fioletu z niebieskim.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie – Luty 2022