MM 11/17 - Patrycja Matusiak: zwyciężczyni Konkursu na najpiękniej zaaranżowany balkon 2017 roku

2017-09-26 14:59 Dorota Jaworska
konkurs balkon MM
Autor: Michał Skorupski Laureatka konkursu 2017 otrzymała Kryształ MM oraz robot odkurzający ufundowany przez firmę 4robotics (4robotics.com.pl).

Poznajcie Patrycję Matusiak z Bolesławca – laureatkę V edycji konkursu! Jej loggia urzekła jury efektowną i pomysłową aranżacją. To prawdziwe DIY. Gratulujemy, Patrycjo! Gratulujemy także pozostałym nagrodzonym osobom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie

Już wyłonienie pierwszej 10 nie było łatwe – mówi Dorota Jaworska, redaktor naczelna MM. – Spośród prawie 300 zgłoszeń zdecydowaną większość stanowiły piękne, pomysłowe aranżacje. Jedni stawiali na rośliny, u innych główną rolę grały meble i dodatki. I bądź tu mądry, człowieku! Po długich naradach jury doszło do wniosku, że balkon Patrycji jest niezwykle ciekawą propozycją – niezbyt duży, urządzony z pomysłem za niewielkie pieniądze i w dodatku – samodzielnie! Autorką projektu oraz wykonania jest właśnie Patrycja, która w zeszłym roku ukończyła architekturę wnętrz. – Najlepiej określa mnie słowo multipasjonatka – stwierdza laureatka. – Uwielbiam zarówno przerabiać rzeczy, jak i tworzyć całkiem nowe przy użyciu materiałów z odzysku. Od niedawna prowadzę blog wnętrzarski Pat-mat.com.pl, na którym pokazuję, jak tanio urządzić swoje mieszkanie. Przystępując do aranżacji balkonu, zdecydowałam się na klimat loftowo-skandynawski, a z racji moich ciągot do majsterkowania było oczywiste, że większość wyposażenia zrobię sama i to za pół darmo! – Przedstawiamy więc balkon Patrycji – dodaje Dorota. – Jest niezwykle inspirujący, a pomysły są do wykorzystania bez względu na powierzchnię.

Patrycja i jej balkon

to zwycięzcy tegorocznego konkursu MM. Sesja fotograficzna odbyła się 7 września. Redaktor naczelna, Dorota Jaworska (po prawej), wręczyła Patrycji Kryształ MM oraz robot odkurzający ufundowany przez firmę 4robotics. Agnieszka Wrodarczyk, stylistka, zajęła się aranżacją, a Michał Skorupski zadbał o zdjęcia. – Zgłosiłam się do konkursu za namową przyjaciółki – opowiada Patrycja. – „Sama wszystko wykonałaś, wydałaś dosłownie grosze, a całość wygląda super, zgłoś się!”. Zrobiłam to niemal ostatniego dnia, nie licząc na jakąkolwiek nagrodę. A tu niespodzianka, i to jaka! Bardzo się cieszę z wygranej i gratuluję pomysłów wszystkim współuczestnikom konkursu!