Kolor czerwony we wnętrzach: ciekawa aranżacja wnętrz. Ładne wnętrza – zdjęcia

2013-03-24 10:04

Wnętrza w kolorze czerwonym kuszą mocną energią i działają pobudzająco. Aranżacja wnętrz z kolorem czerwonym może być ciekawa i nowoczesna. Zobacz zdjęcia wnętrz w czerwieni.

Kolor czerwony ożywi wnętrze i nada mu wyraźnego charakteru. Aranżacja wnętrz z wykorzystaniem czerwonego koloru powinna jednak być przemyślana i wyważona, aby we wnętrzu nie zapanował kolorystyczny chaos.

Aranżacja wnętrz: mocny kolor

Kolor czerwony w aranżacji wnętrz będzie się dobrze czuł w towarzystwie bieli i czerni. Starajmy się zachować kolorystyczny umiar, gdyż czerwony to wymagający kolor, który z innymi kolorami tworzy bardzo silne kontrasty.

Aranżacja wnętrz: odważna czerwień

Kolor czerwony w aranżacji wnętrza może się pojawić tylko w dodatkach. Znajdziemy go wówczas na dywanie, krzesłach, sofie albo czerwonych poduszkach i podkładkach stołowych. Aranżacja w czerwieni może dotyczyć także większych powierzchni – czerwonych ścian lub zabudowy kuchennej w czerwonych barwach. Zwykle jest ona jednak wyważona i stonowana innymi, spokojniejszymi kolorami. Czerwona aranżacja wnętrz spodoba się osobom, które lubią odważny i nowoczesny wystrój. Przed podjęciem decyzji warto jednak zapoznać się z ciekawymi projektami wnętrz w czerwonym kolorze.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany