Jasny dom pełen brzozowego ciepła

2017-04-05 16:09 Patrycja Gruman
Jasny ciepły dom pod Poznaniem
Autor: Maria Miklaszewska, Martyna Rudnicka Z miłości do sklejki – Od momentu zakupu wiedzieliśmy, że dom ma być jasny, nowoczesny, ale przytulny. Pełen bieli i brzozowego ciepła – wyjaśnia Marta. – Sklejka miała dominować zarówno w przestrzeni rodzinnej, jak i naszej biznesowej. Tak też się stało. W salonie wyłożono nią całą ścianę, obudowano kominek, zrobiono solidną podstawę dla mobilnego regału. Jej ciepły kolor i gładka powierzchnia idealnie współgrają z podłogą z szarej żywicy.

Na osiedlu Leśna Polana w Dąbrówce weekendowe śniadania ciągną się do południa i zwykle kończą tańcami w dresach w salonie. Marta z Krzysztofem kochają te chwile. Ich synkowie Borys i Leon – szaleją ze szczęścia.

Jestem niemal rodowitą poznanianką i ponad 25 lat mieszkałam w samym centrum przy ulicach wypełnionych hałasem i spalinami – opowiada Marta. Krzysztof pochodzi z Kościana oddalonego od Poznania o około 40 km, ale w wieku 20 lat wyprowadził się z niego i również przeniósł do centrum. Wspólne życie zweryfikowało ich plany na przyszłość. Około trzydziestki poczuli, że jednak to nie tu chcą być, że wieś, las i otwarta przestrzeń to właściwe miejsca dla nich. 

Więcej o właścicielach firmy NUKI i ich świetnie zaprojektowanym domu przeczytacie w najnowszym, majowym numerze M jak mieszkanie

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Z czerwcowym „M jak Mieszkanie” w sezon letni wkraczamy pełni optymizmu – z fantazją, lekkością i w kolorze! Pomogą w tym rozwiązania, meble i dodatki, które poprawią nasz komfort wypoczynku i pozwolą poczuć się jak na wakacjach.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2021