Jasny dom pełen brzozowego ciepła

2017-04-05 16:09

Na osiedlu Leśna Polana w Dąbrówce weekendowe śniadania ciągną się do południa i zwykle kończą tańcami w dresach w salonie. Marta z Krzysztofem kochają te chwile. Ich synkowie Borys i Leon – szaleją ze szczęścia.

Jasny ciepły dom pod Poznaniem
Autor: Maria Miklaszewska, Martyna Rudnicka Z miłości do sklejki – Od momentu zakupu wiedzieliśmy, że dom ma być jasny, nowoczesny, ale przytulny. Pełen bieli i brzozowego ciepła – wyjaśnia Marta. – Sklejka miała dominować zarówno w przestrzeni rodzinnej, jak i naszej biznesowej. Tak też się stało. W salonie wyłożono nią całą ścianę, obudowano kominek, zrobiono solidną podstawę dla mobilnego regału. Jej ciepły kolor i gładka powierzchnia idealnie współgrają z podłogą z szarej żywicy.

Jestem niemal rodowitą poznanianką i ponad 25 lat mieszkałam w samym centrum przy ulicach wypełnionych hałasem i spalinami – opowiada Marta. Krzysztof pochodzi z Kościana oddalonego od Poznania o około 40 km, ale w wieku 20 lat wyprowadził się z niego i również przeniósł do centrum. Wspólne życie zweryfikowało ich plany na przyszłość. Około trzydziestki poczuli, że jednak to nie tu chcą być, że wieś, las i otwarta przestrzeń to właściwe miejsca dla nich. 

Więcej o właścicielach firmy NUKI i ich świetnie zaprojektowanym domu przeczytacie w najnowszym, majowym numerze M jak mieszkanie

Nasi Partnerzy polecają