Jasna aranżacja wnętrza mieszkania w Gliwicach

2016-03-23 15:23

Połączenie drewna, żółci i szarości w jasnym wnętrzu. Styl nowoczesny skandynawski czy może to już modern? Zobacz projekt mieszkania autorstwa pracowni Superpozycja Architekci.

Prezentujemy nowoczesne wnętrze mieszkania: projekt i realizacja jest autorstwa pracowni Superpozycja Architekci. W projekcie wnętrza mieszkania strefę dzienną stanowi jedna, wspólna przestrzeń - kuchni, jadalni oraz salonu. Kuchnia została zaprojektowana w ciekawym, otwartym układzie. Blat roboczy stanowi konstrukcję jednorzędową. Dodatkowo w aranżacji wnętrza, pojawiła się również drewniana, wysoka zabudowa, co podnosi komfort użytkowania. W samym centrum wnętrza stanął stół z drewnianym blatem, otoczony krzesłami w kombinacji szaro-żółtej. Gładkie białe fronty, pozbawione uchwytów nadają kuchni nowoczesnej formy. Skandynawski modern przeplata się tu ze stylem nowoczesnym. Drewniane elementy wprowadzają do aranżacji wnętrza mieszkania ciepło.

Zobacz też: Połączenie żółci i szarości w aranżacji wnętrz >>>

Wnętrze mieszkania jest jasne i przestronne. Dzięki dużym oknom także - dobrze doświetlone. Ciekawy efekt uzyskano dzięki zastosowaniu w projekcie żółtych krzeseł. Swoją obecnością wprowadzają one do aranżacji wnętrza witalność. Świetnie prezentują się w otoczeniu neutralnych barw. Żółty jest kolorem niezwykle energetyzującym. Wystarczy jego niewielka ilość, by pobudzić do życia całe wnętrze. Ponadczasowe, naturalne kolory jako motyw przewodni w aranżacji wnętrz to idealne tło dla jasnych, żywych dodatków, wydobywają one bowiem ich intensywe barwy.

Jasna aranżacja wnętrza: geometria na ścianie

W kuchni uwagę przykuwają orginalne płytki nad blatem. Ich geometryczny wzór tworzy ciekawy efekt - 3D. Graficzna forma jest dobrze widoczna wsród jasnych, stonowanych kolorów wnętrza. Płytki tworzące optyczne iluzje są prawdziwym hitem. Dodają wnętrzom mieszkania charakteru, a w dodatku - w zależności od tego pod jakim kątem je oglądamy - układają się w inny wzór. Ich dynamiczna kompozycja wprowadza ruch do prostej, statycznej aranżacji wnętrza.

Inne projekty wnętrz pracowni Superpozycja Architekci:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W październikowym numerze „M jak Mieszkanie” zapraszamy do domu ciepłe, zgaszone odcienie i nastrojowe światło. Przedstawiamy inspirujące przykłady lamp w stylach boho, industrialnym i nowoczesnym. Znajdziesz tu swoje ulubione!

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie – Październik 2021