Jak urządzić małe mieszkanie. Przytulne wnętrza

2012-05-07 15:58

Nie wiesz, jak urządzić małe mieszkanie sprzyjające relaksowi i spotkaniom towarzyskim? Prezentujemy mieszkanie w Józefosławiu pod Warszawą. Wystrój wnętrz jest przytulny i nowoczesny. Właścicielka tak projektowała małe mieszkanie, by zachęcało do korzystania z uroków życia.

Jak urządzić małe mieszkanie, by nie stracić na lekkości i przytulności podczas aranżacji wnętrz? Przede wszystkim mając małe mieszkanie trzeba dobrze wykorzystać przestrzeń w mieszkaniu i umiejętnie ją podzielić na strefy. Ewa zastanawiając się, jak urządzić małe mieszkanie, chciała stworzyć spokojną przystań, by można było odpocząć po intensywnym dniu pracy. Postawiła na wystrój wnętrz, który umiejętnie łączy stylowe i nowoczesne elementy.

Jak urządzić małe mieszkanie: projekt wnętrza

Mieszkanie o powierzchni 45 m2 było nowe, miało idealny układ wnętrz, pozostała więc radość urządzania. Wnętrza małego mieszkania właścicielka projektowała sama, wspierana przez tatę inżyniera. Podzieliła małe mieszkanie na dwie strefy: dzienna z otwartą na salon kuchnią jest jasna. Jak określa ją prowadząca intensywne życie towarzyskie właścicielka: „pogodna i zapraszająca”. Prywatna, czyli sypialnia i łazienka - zmysłowa, utrzymana w ciemniejszych kolorach. - Nie przepadam za chłodną nowoczesnością, dlatego meble mają tradycyjny i stylowy wygląd.

Jak urządzić mieszkanie: wystrój wnętrza

Ciepłe beże, naturalne materiały i kilka stylowych mebli sprawiają, że wystrój wnętrz ma tradycyjny charakter. Jednak salon z kuchnią tworzący strefę dzienną trudno porównać do zagraconego „saloniku babuni”. To zasługa nowoczesnych akcentów w aranżacji wnętrza - obrazu przedstawiającego zebry i wałka w rozmiarze XXL w pulsującym amarantowym kolorze. Także stolik kawowy o organicznym kształcie jest zdecydowanie po stronie młodości i radości w wystroju wnętrz! Właścicielka podczas urządzania małego mieszkania postawiła na tradycję z przymróżeniem oka, dzięki temu wnętrza tchną świeżością.