Jak urządzić DOM W BIELI? 20 podpowiedzi z prawdziwych wnętrz ZDJĘCIA

2013-10-29 9:10

Jak urządzić dom? W bieli! Białe wnętrza domu to jeden z najważniejszych trendów tego sezonu. Jeśli sięgniesz po materiały o zróżnicowanych fakturach, uzyskasz wrażenie głębi. Biel w mieszkaniu: dobry efekt dadzą też delikatne wzory i połączenia z pastelowymi barwami.

Spis treści

  1. Jak urządzić dom w bieli?
  2. Białe wnętrza: niekoniecznie jak laboratorium

Białe ściany, jasna podłoga i białe meble - to niezwykle prosty pomysł na stylowe urządzenie wnętrza domu. Jak urządzić dom, aby był stylowy i ponadczasowy? Koniecznie w bieli. Biały kolor we wnętrzach łagodzi napięcie i odpręża. Biały kolor powiększa optycznie małe przestrzenie i swobodnie można go stosować także w dużych wnętrzach. Białe wnętrza podbijają nasze domy, podobają się osobom, które lubią styl skandynawski.

Jak urządzić dom w bieli?

Biały kolor w domu może mieć różne odcienie – biel może być lekko szara lub beżowa. Odcień bieli zależy także oświetlenia danego pomieszczenia. Biały kolor we wnętrzach stanowi też naturalne tło dla innych braw i dobrze komponuje się ze wszystkimi kolorami.

Białe wnętrza: niekoniecznie jak laboratorium

Jak urządzić dom w bieli, aby nie był zbyt nudny i monotonny? W białych wnętrzach warto pomyśleć o zastosowaniu różnych faktur i wzorów (oczywiście w bieli). Zróżnicowana faktura ścian ożywi nieco białe wnętrze. Białe wnętrza ładnie będą się komponować z kolorowymi dodatkami – warto wtedy jednak zdecydować się na jeden kolor dodatków, aby w mieszkaniu nie zapanował kolorystyczny chaos.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE