Jak mieszka gwiazda TVN prezenter pogody Bartek Jędrzejak?

2016-08-26 18:03

Jak mieszka Bartek Jędrzejak - lubiany prezenter pogody stacji TVN? Okazuje się, że wnętrza domu Bartka Jędrzejaka to połączenie różnych stylów, a gospodarz stawia na wygodę i przytulność. Dom prezentera pogody TVN mogliśmy obejrzeć w cyklu Domy Gwiazd w Domo+

Gościmy, razem z Omenaą Mensah, gospodynią cyklu Domy Gwiazd, w domu znanego i lubianego prezentera pogody, gwiazdy TVN, Bartka Jędrzejaka. Praca prezentera toczy się na gwarnym planie telewizyjnym i podczas licznych podróży służbowych. Dlatego ostatnio Bartek Jędrzejak zapragnął zmienić miejsce zamieszkania. Szukał domu w cichej i spokojnej okolicy. Na kupno domu na kolorowym, podwarszawskim osiedlu, znanym z popularnego serialu Rodzinka.pl, namówiła go inna gwiazda TVN - Dorota Wellman.

Aranżacja wnętrz domu gwiazdy TVN Bartka Jędrzejaka

Znany i bardzo lubiany prezenter pogody pokazał swój nowy dom. Nie znajdziemy w nim jednego, konkretnego stylu przewodniego. Aranżacja wnętrz domu jest mieszanką stylów rustykalnego, glamour i klasycznego. Idealnym tego przykładem jest jadalnia, w której na tle rustykalnej ściany z cegłami stoi biały stół w stylu francuskim, nad którym wisi lampa z kryształkami w stylu glamour. Całość dopełnia pomocnik z przecieranymi, turkusowymi frontami. Wszystko jednak łączy się w całość, tak że każdy ma ochotę usiąść przy stole i zjeść wspólny posiłek. W salonie znajduje się ulubione przez Bartka miejsce w nowym domu - część wypoczynkowa z telewizorem i akwarium. W strefie dziennej nie mogło zabraknąć kominka w stylu rustykalnym, z portalem wykonanym z czerwonej, nieotynkowanej cegły. W stylu rustykalnym są także brązowe belki sufitowe. Z salonem sąsiaduje biała kuchnia. Latem życie towarzyskie przenosi się z salonu i jadalni na duży taras.

Czytaj też: jak mieszka stylistka gwiazd TVN Dorota Wiliams

Więcej o Domach Gwiazd zobaczycie w Domoplus.pl

NOWY NUMER

W kwietniowym numerze M jak Mieszkanie szykujemy się do Wielkanocy. Porządki? Gotowanie? Nie tym razem. Tegoroczne święta witamy pięknie udekorowanym domem.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Kwiecień 2021