Home staging: metamorfoza przydomowej oranżerii

2015-07-15 18:02 Anna Rychlewicz

Metamorfoza wnętrza, które dotąd pełniło rolę składowiska rzeczy różnych. Przestrzeń z ogromnym potencjałem, która zagubiła gdzieś swoją świetność. Przydomową oranżerię udało się ocalić przed zapomnieniem dzięki niewielkim porządkom i paru detalom. Zobaczcie, jaki potencjał tkwi w coraz popularniejszym home stagingu!

Home staging jako sposób na "odratowanie" zapomnianego wnętrza? Szczęściarzami możemy nazwać tych, którzy dysponują we wnętrzu domu wolną przestrzenią do zagospodarowania. Ci natomiast nieraz uważają, że są do kłopotliwe metry, na które albo nie mają pomysłu, albo służą one po prostu za bezużyteczne składowisko rzeczy różnych. Tymczasem okazuje się, że wystarczy odrobina kreatywności i minimalne pokłady energii, aby wnętrze, które dotąd było absolutnie nijakie, stało się przestrzenią, z której nie będziemy chcieli wyjść.

Home staging, czyli „kosmetyczne zabiegi" w aranżacji oranżerii

Letnia aura sprzyja odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Kiedy jednak pogoda nas nie rozpieszcza, a mimo to czujemy przemożną chęć przebywania blisko przyrody, z pomocą może przyjść nam niewielkie wnętrze zaaranżowane na domową oranżerię. Specjaliści od home stagingu z Home2Sell podjęli się „kosmetycznych zabiegów" przestrzeni z oczywistym potencjałem, która dotąd pełniła rolę składowiska rzeczy różnych. Największą zaletą oranżerii, była jej lokalizacja. Wnętrze, z którego rozpościera się inspirujący widok na ogród, zatraciło gdzieś swoją świetność, pozostając przestrzenią, która aż prosiła się o funkcjonalne zagospodarowanie. Zdecydowano się postawić na absolutną przestronność i minimalizm we wnętrzu. Przestrzeń została pomyślana jako jasne wnętrze, w którym można usiąść i wypić poranną kawę, a przy tym rozkoszować się bezcennym krajobrazem. Spory metraż pozwolił także na zaaranżowanie niewielkiego kącika do ćwiczeń. W przeciwległej części wnętrza pozostawiono wolne miejsce, które gospodarze mogą zaaranżować według własnych potrzeb i upodobań.

Kontakt z pracownią:

home2sell sp. z o.o
kom: +48 605 553 100
www.home2sell.pl