Funkcjonalny dom blisko natury. Wystrój wnętrz

2014-03-07 13:45

Wybierając nowe lokum, warto zastanowić się nad jego otoczeniem, zwłaszcza, jeśli jest to natura. Z łatwością możemy ją potem wykorzystać przy urządzaniu wnętrz, które tylko na tym zyskają.

Przemycenie otaczającej przyrody do wnętrza domu sprawi, że pomieszczenia będą miały naturalny charakter. Postawienie na taki styl i otwarte przestrzenie pomoże stworzyć funkcjonalny dom.

Dom na lata

Zbudowany w latach 80., potrzebował nie tylko gruntownego remontu, lecz także projektu przebudowy, który wpisałby go w otoczenie. Nowy dom miał zyskać funkcjonalny układ dla pięcioosobowej rodziny (oraz dwóch psów i dwóch kotów!) oraz nowoczesny wygląd oparty na dobrych materiałach oraz energooszczędnych i ekologicznych rozwiązaniach. Właścicielka  zadbała o styl domu z pomocą zaprzyjaźnionej malarki Anny Mycy i skoncentrowała się na przeniesieniu do wnętrza jak największej liczby elementów inspirowanych naturą. Właścicielom zależało na domu, w którym długie lata nic się nie zestarzeje, który nie będzie wymagał szybkiej modernizacji.