Funkcjonalny dom blisko natury. Wystrój wnętrz

2014-03-07 13:45

Wybierając nowe lokum, warto zastanowić się nad jego otoczeniem, zwłaszcza, jeśli jest to natura. Z łatwością możemy ją potem wykorzystać przy urządzaniu wnętrz, które tylko na tym zyskają.

Przemycenie otaczającej przyrody do wnętrza domu sprawi, że pomieszczenia będą miały naturalny charakter. Postawienie na taki styl i otwarte przestrzenie pomoże stworzyć funkcjonalny dom.

Dom na lata

Zbudowany w latach 80., potrzebował nie tylko gruntownego remontu, lecz także projektu przebudowy, który wpisałby go w otoczenie. Nowy dom miał zyskać funkcjonalny układ dla pięcioosobowej rodziny (oraz dwóch psów i dwóch kotów!) oraz nowoczesny wygląd oparty na dobrych materiałach oraz energooszczędnych i ekologicznych rozwiązaniach. Właścicielka  zadbała o styl domu z pomocą zaprzyjaźnionej malarki Anny Mycy i skoncentrowała się na przeniesieniu do wnętrza jak największej liczby elementów inspirowanych naturą. Właścicielom zależało na domu, w którym długie lata nic się nie zestarzeje, który nie będzie wymagał szybkiej modernizacji. 

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Przed Wami lipcowe wydanie M jak Mieszkanie . Zapraszamy gorąco do lektury, jednocześnie zdradzając 19 sposobów na uporanie się z upałem w domu.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - lipiec 2022