Dekoratornia galeria: świetna aranżacja kawalerki w czerni i bieli

2014-02-14 19:50

Kolejna udana metamorfoza: tym razem Dekoratornia urządza małe wnętrza. Aranżacja kawalerki w wykonaniu projektantów z programu Dekoratorni udowadnia, że nawet na małej przestrzeni można mieszkać nowocześnie i wygodnie. 

Spis treści

  1. Dekoratornia wnętrza kawalerki
  2. Dekoratornia galeria: ekskluzywny minimalizm w czerni i bieli

Aranżacja kawalerki wykonana przez projektantów z programu Dekoratornia imponuje konsekwencją doboru kolorów i ponadczasowych rozwiązań. Pomimo skromnego metrażu, małe wnętrze wydaje się przestronne i wielofunkcyjne. Zobaczcie jak Dekoratornia poradziła sobie z małym mieszkaniem i udowodniła, że minimalna przestrzeń wcale nie musi wykluczać jej ekskluzywnego charakteru. Projekt aranżacji małego wnętrza  kawalerki w konsekwentnej czerni i bieli przeszedł najśmiejsze oczekiwania! Dekoratornia galeria: ogladając zdjęcia z programu i jego zwiastun, stwierdzamy że bedzie szykownie, gustownie, ponadczasowo!

Dekoratornia wnętrza kawalerki

Dekoratornia po raz kolejny udowadnia, że z każdego wnętrza można zrobić efektowne mieszkanie. Tym razem projektanci zmierzyli się z urządzaniem kawalerki. Duże okna wykorzystano do rozświetlenia wnętrza, którego ściany utrzymane są w białej kolorystyce. Przedłużeniem wejścia do mieszkania jest finezyjna, czarno-biała mozaika, ułożona na kształt chodnika prowadzącego bezpośrednio do białej kuchni. Białe, gładkie i połyskujące fronty szafek kuchennych znakomicie odbijają światło. Nawiązania do stylu vintage w wyposażeniu (np. piekarnik, wspomniana mozaika podłogowa) znakomicie kontrastują z nowoczesnym oświetleniem czy aluminiowym okapem. Taka aranżacja kawalerki jest spójna i funkcjonalna.

Dekoratornia galeria: ekskluzywny minimalizm w czerni i bieli

Kawalerka jest dwupoziomowa. Z dwukondygnacyjnego salonu wiodą na górę designerskie, białe i kręte schody o stalowej konstrukcji. Stopnice z ryflowanej blachy po raz kolejny znakomicie podkreślają ciekawie łączony styl vintage z industrialnym. Wysoką, wąską ścianę tuż przy balustradzie pokrywa farba w kolorze antracytu. Projektantom z programu Dekoratornia udało się bardzo płynnie wkomponować w przestrzeń dzienną kominek - w stylizowanej angielskiej ramie, znajdując się na wprost wygodnej, szarej kanapy, skrywa nietypową jak na siebie funkcję telewizyjną.

Całość prezentuje się niezwykle spójnie i elegancko. Obejrzyjcie zawiastun kolejnego odcinka programu Dekoratornia. Ponadczasowość czerni i bieli jak widać służy również aranżacji małych wnętrz. Emisja w niedzielę o godz. 13 w TV4