Dekoracje wnętrz: jak zrobić ozdoby wnętrz, które wprowadzą ciepły nastrój

2013-10-15 15:47

Jesienne dekoracje wnętrz, czyli co zrobić, by wnętrza nie były smutne. Recepta na takie ozdoby wnętrz jest prosta: kwiaty żywe i suszone, blask świec, urokliwe ozdoby. Skomponuj dekoracje wnętrz z pomysłem, a dobry nastrój ogarnie ciebie i twój dom.

Jesień to najbardziej „domowa pora roku”. Przygotowaliśmy kilka pomysłów na proste dekoracje wnętrz, które otulą wasze mieszkania ciepłem - zobacz jak je zrobić. Gdy na dworze słota i hula wiatr, w czterech kątach jest zacisznie, przytulnie, rodzinnie. Podkręć tę atmosferę przez odpowiednie dekoracje wnętrz, niech domownikom i gościom nie zechce się wychodzić na zewnątrz. Nasze propozycje na ozdoby wnętrz są łatwe do zrobienia i praktycznie bezkosztowe. Wymagają jedynie przejrzenia czterech kątów (albo pobliskich lasu czy łąki) oraz uruchomienia wyobraźni. Zrób i zobacz inspiracje na jesienne dekoracje wnętrz - efekt będzie fantastyczny - 10 propozycji!

Dekoracje wnętrz galeria

W galerii zdjęć prezentujemy 10 pomysłów na jesienne dekoracje wnętrz. Do wykonania takich ozdób mieszkania możesz wykorzystać butelki i dekoracyjne słoiki, świece i gałązki, suszone i żywne kwiaty, świeczniki, dynie, wstążki i tasiemki. Oto pomysły na dekoracje wnętrz od niechcenia, które powstały w parę minut, mogą być bardzo efektowne. Takie ozdoby wnętrz mają naturalny, niewymuszony wdzięk. Rozjerzyj się po własnym mieszkaniu i zobacz, co możesz wykorzystać do zrobienia jesienny dekoracji i ozdób.

dekoracje wnętrz jesienne galeria
Autor: archiwum Świetliste ważki wykorzystane do dekoracji wnętrz. Otulają regalik wypełniony zgranym kolorystycznie szkłem (Parlane.pl). Podobny efekt do dekoracji wnętrz uzyskasz, oplatając każdą półeczkę krótkim sznurem choinkowych lampek. Szklane naczynia, lampioniki na tealighty pomaluj farbami albo obwiąż tasiemką.