Białe drzwi w satynowej odsłonie. Lakierowane drzwi ERKADO

2024-03-01 8:05 Tekst sponsorowany

Białe lakierowane drzwi wewnętrzne stanowią doskonałą bazę do wielu kolorystycznych kombinacji, co pozwala na swobodne dopasowanie ich do każdego wystroju wnętrza. Dodatkowo, białe drzwi świetnie komponują się zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi ścianami, tworząc harmonijną i spójną przestrzeń. W swojej ofercie ERKADO posiada modele białych lakierowanych drzwi, które odnajdą się w każdym wnętrzu. Oto niektóre z nich

Drzwi lakierowane TURAN 3, BIAŁY TYTANOWY UV, korona dekoracyjna i pilastry
Autor: ERKADO Drzwi lakierowane TURAN 3, BIAŁY TYTANOWY UV, korona dekoracyjna i pilastry

Spis treści

  1. Drzwi lakierowane ANUBIS 2 - nowoczesna elegancja
  2. Drzwi lakierowane TURAN 3 - współczesne wzornictwo z klasycznym charakterem
  3. Drzwi lakierowane BALDUR 7 - dyskretny urok ornamentu
  4. Drzwi lakierowane PEONIA 1 - elegancja i klasyka
  5. Drzwi lakierowane NEMEZJA 14 - prostota w stylu retro
  6. Drzwi lakierowane AMARYLIS 6 - nowoczesny modernizm

Drzwi lakierowane ANUBIS 2 - nowoczesna elegancja

Drzwi ANUBIS 2 to idealna propozycja dla osób, które chcą łączyć tradycję z nowoczesnością. Model ten wyróżnia się dwiema frezowanymi ramkami – mniejszą w dolnej partii i większą w górnej. Projekt nawiązuje do tradycji, jednocześnie emanując nowoczesną prostotą. Sprawdzi się w przestrzeniach zabytkowych oraz wnętrzach w duchu modern classic, nowojorskich czy hamptons. Modele w tej kolekcji pozwolą harmonijnie uzupełnić stolarkę w remontowanym, zabytkowym wnętrzu, a w obiekcie nowoczesnym wprowadzą nawiązanie do przeszłości.

Tradycyjne modele skrzydeł płycinowych projektanci firmy ERKADO przełożyli na język nowoczesnego designu. Gotowe skrzydła pokryte białym lakierem utwardzanym w technologii UV posiadają wysoką odporność na trudne warunki użytkowania oraz zapewniają trwałość koloru. Model ANUBIS 2 to idealna propozycja dla osób, które chcą łączyć tradycję z nowoczesnością. Doskonale sprawdzą się we wnętrzach eklektycznych i do kreowania atmosfery nowoczesnej elegancji.

Drzwi lakierowane ANUBIS 2, BIAŁY TYTANOWY UV
Autor: ERKADO Drzwi lakierowane ANUBIS 2, BIAŁY TYTANOWY UV

Drzwi lakierowane TURAN 3 - współczesne wzornictwo z klasycznym charakterem

Białe lakierowane drzwi wewnętrzne TURAN 3 charakteryzują się wyjątkową uniwersalnością, pasującą do różnych stylów i koncepcji aranżacyjnych. Ciekawy, dekoracyjny układ frezowania od środka skrzydła ku jego narożnikom ma w sobie zapisany ruch, ale jednocześnie tchnie spokojem. Wyjątkową ozdobą drzwi są dekoracyjne elementy ościeżnicy: korona i pilastry. To elementy, które nie tylko ozdabiają, ale także definiują charakter całego wnętrza, nadając mu dodatkowego prestiżu i wyrafinowania.

Drzwi TURAN 3 są odzwierciedleniem współczesnego wzornictwa połączonego z klasycznymi walorami dekoracyjnymi. Zastosowane tu zdobienia zainspirowane są tradycyjnymi wypełnieniami klepkowymi, ale we współczesnej interpretacji dodatkowo podkreślone są kolorem tytanowej bieli. Drzwi wewnętrzne TURAN 3 będą znakomicie harmonizować zarówno z surową aranżacją minimalistyczną czy loftową, jak i pełnym ciepła wnętrzem w stylu skandynawskim czy retro. 

Drzwi lakierowane TURAN 3, BIAŁY TYTANOWY UV, korona dekoracyjna i pilastry
Autor: ERKADO Drzwi lakierowane TURAN 3, BIAŁY TYTANOWY UV, korona dekoracyjna i pilastry

Drzwi lakierowane BALDUR 7 - dyskretny urok ornamentu

Pionowe frezowania to delikatne ornamenty, które dodają drzwiom BALDUR 7 subtelnej głębi i struktury, oraz wzbogacają je o delikatny efekt światłocienia. Pionowe linie frezowań podkreślają wysokość pomieszczenia, co sprawia, że staje się ono optycznie wyższe, bardziej przestronne i eleganckie. Prosta forma i czysta kolorystyka tytanowej bieli BALDUR 7 pozwala na łatwe dopasowanie do różnych stylów aranżacji. Model drzwi BALDUR 7 to eleganckie rozwiązanie dla osób poszukujących równowagi między prostotą a wyrafinowaniem w wystroju wnętrz. Wysoka klasa dyskretnego ornamentu sprawia, że drzwi te harmonizować będą nawet z odległymi od siebie stylistykami. Lakierowane Drzwi BALDUR 7 to doskonałe rozwiązanie zarówno do wnętrz klasycznych, jak również skandynawskich, loftowych czy glamour. 

Drzwi lakierowane BALDUR 7, BIAŁY TYTANOWY UV
Autor: ERKADO Drzwi lakierowane BALDUR 7, BIAŁY TYTANOWY UV

Drzwi lakierowane PEONIA 1 - elegancja i klasyka

Białe lakierowane dwuskrzydłowe drzwi PEONIA 1 to wstęp do epoki francuskich wnętrz z początku XX wieku oraz stylu klasycznego. W dolnej części skrzydła jest duży, ozdobnie profilowany kaseton, a powyżej przeszklenie z dekoracyjnym podziałem na cztery równe pola. Dwustronnie naklejone szprosy są ikoną elegancji i szyku. Warto zwrócić uwagę, że szpros jest wypukły, jak w dawnych drzwiach. Wyrafinowany design dwuskrzydłowych drzwi PEONIA 1 podkreślają dekoracyjne elementy ościeżnicy, korona i pilastry. Model PEONIA 1 przypomina o czasach, kiedy detal miał znaczenie równie wielkie, co funkcjonalność.

Drzwi PEONIA 1 nie tylko dzielą przestrzeń, ale także wprowadzają do wnętrza nutę historii i klasyki. Perfekcyjnie gładka powierzchnia i satynowe wykończenie sprawiają, że białe drzwi PEONIA 1 prezentują się niezwykle elegancko. Drzwi PEONIA 1 nie są jedynie elementem wyposażenia wnętrza - są one manifestacją stylu życia, w którym elegancja i klasyka są na pierwszym miejscu.

Drzwi lakierowane PEONIA 1, BIAŁY TYTANOWY UV, korona dekoracyjna i pilastry
Autor: ERKADO Drzwi lakierowane PEONIA 1, BIAŁY TYTANOWY UV, korona dekoracyjna i pilastry

Drzwi lakierowane NEMEZJA 14 - prostota w stylu retro

Drzwi lakierowane NEMEZJA 14 zostały stworzone z myślą o miłośnikach klasyki. Przyciągają uwagę swoją prostotą, ale zarazem subtelnością detali. Biały kolor, uniwersalny i ponadczasowy sprawia, że drzwi NEMEZJA 14 są doskonałą bazą dla różnorodnych aranżacji wnętrz. Fazowany kaseton i stylowe płyciny nadają im wyjątkowego charakteru. Model drzwi lakierowanych NEMEZJA 14 w kolorze Biały Tytanowy UV,  idealnie zaprezentuje się w kamienicy lub zabytkowej willi, a w nowym apartamentowcu przywoła atmosferę minionych lat. Korona i pilastry podkreślają ich dyskretny urok, dodając wyrafinowania i prestiżu. 

Model NEMEZJA 14 to doskonały wybór dla miłośników klasyki, jednak równie dobrze prezentować się będą w nowoczesnych wnętrzach, wprowadzając do nich odrobinę retro uroku. Również do wnętrz urządzonych w stylu modern classic, charakteryzującym się harmonijnym połączeniem klasyki z nowoczesnością, drzwi NEMEZJA 14 będą wyborem idealnym.

Drzwi lakierowane NEMEZJA 14, BIAŁY TYTANOWY UV, korona dekoracyjna i pilastry
Autor: ERKADO Drzwi lakierowane NEMEZJA 14, BIAŁY TYTANOWY UV, korona dekoracyjna i pilastry

Drzwi lakierowane AMARYLIS 6 - nowoczesny modernizm

Dwuskrzydłowe drzwi AMARYLIS 6 są połączeniem minimalistycznej prostoty i klasycznej elegancji. Z jednej strony odzwierciedlają surowość stylu industrialnego, z drugiej zaś elegancję czerpiącą z dziedzictwa Art Deco, stylu nowojorskiego czy modern classic. Duże przeszklenia oraz dekoracyjne szprosy naklejane obustronnie na szkło są ozdobą tego modelu. Prosta w formie korona i pilastry nawiązują do tradycji klasycznego wzornictwa, dodając im szlachetności i uroku. Minimalistyczna forma drzwi w połączeniu z dużymi przeszkleniami nadaje lekkości i przestrzenności, pozwalając naturalnemu światłu przenikać swobodnie przez wnętrza.

Model drzwi AMARYLIS 6 będzie dopełnieniem wnętrz o dowolnym charakterze, zarówno w stylu skandynawskim, rustykalnym, minimalistycznym czy modernistycznym.

Drzwi lakierowane AMARYLIS 6, BIAŁY TYTANOWY UV, korona dekoracyjna i pilastry
Autor: ERKADO Drzwi lakierowane AMARYLIS 6, BIAŁY TYTANOWY UV, korona dekoracyjna i pilastry

Nowoczesne technologie lakierowania umożliwiły pokrycie drzwi ERKADO warstwą satynowej, idealnie gładkiej powierzchni. Dzięki drzwiom lakierowanym ERKADO w kolorze białym tytanowym UV każde pomieszczenie zyskuje własną indywidualność i styl. Biel jest kolorem uniwersalnym i ponadczasowym, która dodaje pomieszczeniom elegancji, jasności i stylu. Zróżnicowany i niepowtarzalny design drzwi lakierowanych ERKADO, oraz łączące się z nimi elementy w postaci korony, pilastrów, szprosów i frezów sprawiają, że doskonale komponują się one z różnymi aranżacjami wnętrz, dodając im subtelności i wyrafinowania.

Białe lakierowane drzwi wewnętrzne ERKADO nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale również są praktycznym rozwiązaniem. Ich powierzchnia lakierowana jest łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu w idealnej kondycji, co sprawia, że drzwi te pozostają piękne przez wiele lat. Dodatkowo, solidna konstrukcja zapewniająca wysoką jakość wykonania gwarantuje trwałość i stabilność użytkowania.

Drzwi lakierowane BALDUR 7, BIAŁY TYTANOWY UV
Autor: ERKADO Drzwi lakierowane BALDUR 7, BIAŁY TYTANOWY UV