Aranżacje wnętrz. Wnętrza domu pełne pamiątek, kwiatów i radości

2012-06-12 15:58 Dorota Jaworska

Aranżacje wnętrz w romantycznym stylu zachwycają... Wnętrza domu Beaty i Krzysztofa są pełne pamiątek, kwiatów i radości. Wystrój wnętrz utrzymany w delikatnych, pastelowych kolorach, czyni dom przytulnym i ciepłym. Takie aranżacje wnętrz wymagają wyczucia i smaku, właściciele znakomicie sobie z tym poradzili.

W kolejnym odcinku Kocham mój dom gościmy u Beaty i Krzysztofa. Właściciele chcieli, by ich wnętrza domu były jasne, przytulne i ciepłe. Aranżacje wnętrz w całym domu utrzymane są w jednym stylu, który można określić jako romantyczny, nostalgiczny, stylowy. Stonowane kolory ścian uznano za najodpowiedniejsze tło dla odziedziczonych antycznych mebli i stylowych dekoracji. Właścicielka uważam zresztą, że pastelowe ściany sprawiają, że aranżacje wnętrz nabierają przytulności i klasy. Wnętrza domu są jasne i eleganckie. Znakomitą bazą dla stylowych wnętrz są przyjazdne, drewniane podłogi (w salonie, sypialni, pokoju córki sosnowa deska, w kuchni i jadalni panele dąb bielony). Tylko w przedpokoju i łazience są płytki - dla wygody. Dzięki takim zabiegom wystrój wnętrz jest spójny i mimo dużej liczby dekoracji nie przytłacza.

Romantyczne aranżacje wnętrz

Urządzanie wnętrza domu okazało się wielką przygodą. Właścicielka opowiada - za swój wielki sukces poczytuję to, że udało mi się przekonać męża do zachowania „meblowego dziedzictwa”. Mąż zdecydowanie woli nowoczesne wzornictwo - wyjaśnia. - Obiecałam jednak, że nasze aranżacje wnętrz nie  będą wyglądały jak muzeum, i słowa dotrzymałam. Stylowe meble, często własnoręcznie odnowione, tworzą klimat wnętrza domu. Najprzyjemniejszy etapem urządzania wnętrz był dla właścicielki czas wyszukiwania dodatków i elementów dekoracyjnych. - Szkoda, że to już poza mną - wzdycha Beata i śmieje się: - Aranżowanie wnętrz weszło mi w krew. Chyba nigdy nie przestanę myśleć, co jeszcze mogę zrobić, zmienić, by wnętrza domu były bardziej przytulne i miłe. Ale bardzo cieszymy się z tego, co mamy: uwielbiamy przebywać w domu, wracać do niego i przyjmować gości. Najważniejsze to cieszyć się życiem!