Aranżacja wnętrz: wnętrza w stylu folk. Ładne wnętrza–zdjęcia

2013-03-23 9:58

Aranżacja wnętrz w stylu folk znów jest modna. Folk pojawia się w żywych kolorach i oryginalnych dodatkach. Ciekawa aranżacja wnętrz – zobacz zdjęcia.

Aranżacja wnętrz w stylu folk może być gustowna i nawet nowoczesna. Wszystko zależy od elementów i stylistyki na jaką zdecydujemy się aranżując nasze wnętrza.

Aranżacja wnętrz: folk jest w modzie

Styl folk i motywy ludowe to na pewno dość oryginalna forma w aranżacji wnętrz. Jednakże wnętrza w stylu ludowym mogą wyglądać ciekawie i być przytulne. Modny ostatnio folk, wnętrzach, pojawia się głównie za sprawą kolorów i dodatków. Czerwony, zielony i mocny niebieski – to podstawowe kolory folku. Łączymy je we wnętrzach oczywiście z bielą.

Aranżacja wnętrz: decydują dodatki

Motywy folk w aranżacji wnętrz w aranżacji w stylu folk znajdziemy na tapetach, ścianach i meblach, ale przede wszystkim w dodatkach. Modne są folkowe koronki, które zdobią stół czy firany. Również poduszki, pościel i narzuty nie mogą się obejść bez ludowego wzoru. Jeśli nie chcemy zmieniać wystroju wnętrza, możemy się zdecydować na folkową zastawę stołową albo ludowe podkładki pod talerze. Będą ciekawą ozdobą nawet nowoczesnego wnętrza.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE