Aranżacja wnętrz. Biel i jej odcienie w stylowym wnętrzu

2011-12-14 11:22

Ciekawa aranżacja wnętrz to często przede wszystkim gra kolorem. Panuje moda na kolor biały w aranżacji wnętrz. Prezentujemy mieszkanie Kamili własnoręcznie przebudowane w starej willi. Właścicielka podpowiada, jak umiejętnie łączyć kolory w aranżacji wnętrz i podkreślać je wysmakowanymi dodatkami. Dużo bieli i doskonale dobrane dekoracje sprawiają, że salon jest jaśniejszy, a przebywanie w nim to sama przyjemność!

Ta aranżacja wnętrz udowadania, że z każdego mieszkania można zrobić stylowe wnętrze. Właścicielka kładzie gładź szpachlową i maluje meble. Kamila z Lęborka swoją wnętrzarską pasją zaraziła męża. Tworzą zgrany duet. Mieszkanie sami wyremontowali i urządzili w części starej willi. W aranżacji wnętrz postawili na jeden kolor - biały. Dzięki temu wnętrza wydają się większe. Jeśli podobają się wam wnętrza w jednym kolorze i chcielibyście uzyskać podobny efekt w wystroju, niekoniecznie musicie wybrać biel, można zastosować do aranżacji wnętrz odcienie beżu, szarości, czy pastelowe żółcienie. Na takim tle doskonale będą się prezentowały zarówno stylowe, jak i kolorowe dodatki.

Stylowa aranżacja wnętrz w kolorze białym

W mieszkaniu Kamili we wnętrzach pojawiła się elegancka biel, niekiedy delikatnie złamana beżem, szarością (jedynie pokoje dziecięce pomalowano w pastelowych kolorach). Panele podłogowe zostały wymienione na białe, przecierane. Meble ujednolicono białą farbą, pojawiły się naturalne tkaniny i ozdobne detale. - Teraz jest tu o wiele przytulniej i jaśniej, a mieszkanie wydaje się większe - mówi z dumą właścicielka. W niewielkim salonie właściciele spędzają razem wieczory. - Białe sofy (IKEA) przy małych dzieciach to nie problem – śmieje się pani domu - o ile można prać ich pokrowce. Mimo wielu mebli i dekoracji w domu urządziłam wszystko tak, by maluchy mogły bawić się tu swobodnie.

Dekoracje wnętrz

Chcesz mieć aranżacje wnętrz stylowe i oryginalne. Zbieraj dodatki po kilka z jednego rodzaju - lubisz świeczniki, ozdobne pudełka na apaszki lub fajansowe czy porcelanowe pojemniki na produkty spożywcze? Zawsze kupuj po dwie-trzy rzeczy z danej serii (mogą się np. różnić wielkością). Stworzysz z nich ładne kompozycje w aranżacji wnętrz.
Ale pamiętaj, że zbyt wiele takich samych dodatków sprawi, że we wnętrzu powieje nudą.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Przed Wami lipcowe wydanie M jak Mieszkanie . Zapraszamy gorąco do lektury, jednocześnie zdradzając 19 sposobów na uporanie się z upałem w domu.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - lipiec 2022