Aranżacja wnętrz. Biel i jej odcienie w stylowym wnętrzu

2011-12-14 11:22

Ciekawa aranżacja wnętrz to często przede wszystkim gra kolorem. Panuje moda na kolor biały w aranżacji wnętrz. Prezentujemy mieszkanie Kamili własnoręcznie przebudowane w starej willi. Właścicielka podpowiada, jak umiejętnie łączyć kolory w aranżacji wnętrz i podkreślać je wysmakowanymi dodatkami. Dużo bieli i doskonale dobrane dekoracje sprawiają, że salon jest jaśniejszy, a przebywanie w nim to sama przyjemność!

Ta aranżacja wnętrz udowadania, że z każdego mieszkania można zrobić stylowe wnętrze. Właścicielka kładzie gładź szpachlową i maluje meble. Kamila z Lęborka swoją wnętrzarską pasją zaraziła męża. Tworzą zgrany duet. Mieszkanie sami wyremontowali i urządzili w części starej willi. W aranżacji wnętrz postawili na jeden kolor - biały. Dzięki temu wnętrza wydają się większe. Jeśli podobają się wam wnętrza w jednym kolorze i chcielibyście uzyskać podobny efekt w wystroju, niekoniecznie musicie wybrać biel, można zastosować do aranżacji wnętrz odcienie beżu, szarości, czy pastelowe żółcienie. Na takim tle doskonale będą się prezentowały zarówno stylowe, jak i kolorowe dodatki.

Stylowa aranżacja wnętrz w kolorze białym

W mieszkaniu Kamili we wnętrzach pojawiła się elegancka biel, niekiedy delikatnie złamana beżem, szarością (jedynie pokoje dziecięce pomalowano w pastelowych kolorach). Panele podłogowe zostały wymienione na białe, przecierane. Meble ujednolicono białą farbą, pojawiły się naturalne tkaniny i ozdobne detale. - Teraz jest tu o wiele przytulniej i jaśniej, a mieszkanie wydaje się większe - mówi z dumą właścicielka. W niewielkim salonie właściciele spędzają razem wieczory. - Białe sofy (IKEA) przy małych dzieciach to nie problem – śmieje się pani domu - o ile można prać ich pokrowce. Mimo wielu mebli i dekoracji w domu urządziłam wszystko tak, by maluchy mogły bawić się tu swobodnie.

Dekoracje wnętrz

Chcesz mieć aranżacje wnętrz stylowe i oryginalne. Zbieraj dodatki po kilka z jednego rodzaju - lubisz świeczniki, ozdobne pudełka na apaszki lub fajansowe czy porcelanowe pojemniki na produkty spożywcze? Zawsze kupuj po dwie-trzy rzeczy z danej serii (mogą się np. różnić wielkością). Stworzysz z nich ładne kompozycje w aranżacji wnętrz.
Ale pamiętaj, że zbyt wiele takich samych dodatków sprawi, że we wnętrzu powieje nudą.