50 twarzy Greya: meble, które znalazły się w apartamencie Christiana Grey’a

2015-02-09 11:37

50 twarzy Greya to najpopularniejsza opowieść erotyczna ostatnich lat. Film wzbudza jeszcze większe emocje niż książka. Mamy zdjęcia wszystkich wnętrz apartamentu Christiana Grey'a. Zobaczcie koniecznie!

Spis treści

  1. 50 twarzy Greya: meble w apartamencie, w którym mieszkał filmowy Christian Grey!
  2. 50 twarzy Greya: wnętrza apartamentu tłem dla scen erotycznych!

Film na podstawie bestsellerowej książki E.L. James 50 twarzy Greya będzie miał swoją premierę już w Walentynki. Kontrowersyjna historia miłości milionera Christiana Greya i studentki Anastasii Steele wzbudza na całym świecie ogromne emocje. 50 twarzy Greya to najpopularniejsza opowieść erotyczna ostatnich czasów! Książka została przetłumaczona na 51 języków i została sprzedana w ponad 100 millionach egzemplarzy i e-booków.

50 twarzy Greya: meble w apartamencie, w którym mieszkał filmowy Christian Grey!

Produkty marek należących do Covet Lounge zostały wybrane przez Universal Pictures, aby zilustrować niepowtarzalny, nowoczesny i ekstrawagancki świat tytułowego milionera Christiana Grey'a. Każdy element został specjalnie dobrany, oddając pasję i osobowość głównego bohatera. Wnętrza apartamentu Christiana Grey'a znajdującego się w apartementowcu Escala w Seattle to dzieło scenografa, Davida Wasco, który współpracował już między innymi z Quentinem Tarantino. Meble w apartamencie to przede wszystkim marka Covet Lounge i ich partnerskie marki jak Boca do Lobo, Brabbu czy Koket. Mieszkanie słynnego milionera stara się odzwierciedlać charakter jego nowoczesnego życia, dlatego żaden mebel i detal znajdujący się w apartamencie nie mógł być przypadkowy. Wnętrza mieszkania Grey'a charakteryzuje elegancja i wyrafinowany smak, widoczny w każdym kawałku przestrzeni zaprezentowanej w filmie. Do oświetlenia mieszkania Christiana Grey'a użyto zestawu lamp: Turner i lampy podłogowej Ike. Dodatki, które wykorzystano przy aranżacji apartamentu są uosobieniem współczesnego designu, a jednocześnie doskonale prezentują się w eleganckim i ponadczasowym wnętrzu. Dla podkreślenia związku z naturą i zwierzęcego temperamentu scenografowie zdecydowali się ograniczyć oświetlenie sufitowe i skupić się na subtelnym oświetleniu dodatkowym, które tworzy wyjątkowy nastrój.

50 twarzy Greya: wnętrza apartamentu tłem dla scen erotycznych!

Bestsellerowa powieść EL James 50 twarzy Greya, która szybko stała się fenomenem współczesnej powieści erotycznej została dostosowana do realiów współczesnego kina wraz z wyraźnymi scenami erotycznymi i praktykami seksualnymi z dyscypliną, dominacją, sadyzmem i masochizmem w roli głównej. Wszystko to odbywa się we wnętrzach elegackiego apartamentu Christiana Grey'a. Zostały one zaaranżowane w taki sposób, aby podkreślać upodobiania głównego bohatera, nie zapominając o elegancji i dobrym smaku. Pełen luksusu plan filmowy tworzy wspaniałe tło dla historii gorącego pożądania pomiędzy niewinną dziewczyną i błyskotliwym, zniewalającym mężczyzną.

Wy również należycie do fanów serialu? Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya i na stronę internetową!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE