Nowoczesny design na światowym poziomie

Ciekawą propozycją dla fanów stylu eko jest kolekcja Runa od Hartmann Möbelwerke, której światowa premiera miała miejsce podczas otwarcia nowego salonu Agata na warszawskim Targówku. Runa nowoczesny system meblowy do pokoju dziennego wykonany z litego drewna i kory. Do produkcji każdego z elementów zestawu wykorzystano wysokiej jakości drewno, co pozwoliło zachować i wyeksponować walory naturalnego rysunku usłojenia. Dzięki temu meble są nie tylko solidne i trwałe, lecz także przyciągają uwagę dbałością o detal i najwyższą precyzją wykonania. We wnętrzach witryn i na panelach z półkami zastosowano naturalną korę drewna, która posiada wyjątkowe właściwości dekoracyjne. Meble z kolekcji Runa to nawiązanie do natury w czystej formie.

http://cdn31.urzadzamy.smcloud.net/t/photos/73824/agata-meble-kolekcje.jpg

Polak też potrafi

Również Polscy producenci mebli regularnie prezentują swoje nowości w salonach Agata. Tej jesieni w ofercie znajdziemy kilka miłych dla oka propozycji między innymi: sypialnię Samara, kolekcję młodzieżową Hong Kong oraz kolekcję dziecięcą Mia.

Elegancja w sypialni

Zestaw mebli Samara pozwoli stworzyć w sypialni przestrzeń, w której wypoczynek będzie upływał w przyjemnej atmosferze. Meble z tej kolekcji utrzymane są w ciemniejszej tonacji kolorystycznej. Umiejętne połączenie ciemnego drewna z czarnymi wstawkami prezentuje się szczególnie efektownie ze względu na wyraźny rysunek usłojenia, który zdobi całe bryły mebli. Zaletą kolekcji Samara jest także wysoka funkcjonalność – duże łóżko zostało zaprojektowane z myślą o komfortowym wypoczynku, a w pojemnej szafie na pewno nie zabraknie wolnego miejsca. Bardzo praktyczne są też szafki nocne zamontowane na szerokim wezgłowiu łóżka.

Młodzieżowy design

Zestaw mebli Hong Kong powstał z myślą o pokojach młodzieżowych. Jasne, drewniane wybarwienie korpusów i części frontów uatrakcyjniają wstawki o ciekawym, turkusowym odcieniu. Szczególnie efektownie prezentuje się szafa narożna, której drzwi w dwóch kolorach tworzą ciekawy stylistycznie układ. Proste, geometryczne kształty brył wyglądają bardzo nowocześnie dzięki zastosowaniu systemu bezuchwytowego. Meble z kolekcji Hong Kong pozwolą także na stworzenie kompaktowej aranżacji w mniejszych pokojach przy zachowaniu pełnej funkcjonalności każdego z elementów zestawu. Bardzo praktyczny układ półek zapewni wystarczającą ilość miejsca na książki i pomoce naukowe, a także ułatwi wyeksponowanie ulubionych akcesoriów i dekoracji.

Przytulne dzieciństwo

Kolekcja Mia to propozycja subtelnych, klasycznych mebli dla dzieci w różnym wieku. Stonowane, delikatne barwy pozwolą na dużą swobodę kolorystyczną podczas wyboru dodatków dekoracyjnych. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom, takim jak nadstawki na biurko, meble doskonale spełnią swoją rolę zarówno w pokoju małego dziecka, jak i ucznia. Biurko będzie można doposażyć pełnym schowków sekretarzykiem lub toaletką z lustrem. Pojemne meble z kolekcji Mia wyposażono w głębokie, łatwo dostępne dla małych dzieci dolne szuflady. Wielofunkcyjna skrzynia może posłużyć jako schowek na zabawki, stolik lub ławka. Dużą powierzchnię przechowywania zapewnią także komody i regał oraz dwie szuflady na pościel.  Kolekcja Mia to nie tylko funkcjonalne meble, odpowiednio zaaranżowane mogą przenieść w świat dziecięcych marzeń.

Zobacz inne propozycje z oferty salonów Agata: