Tak mieszka Justyna Steczkowska. Ogromny ogród, biała kuchnia i zwierzęce skóry w sypialni

2022-08-05 12:58

Justyna Steczkowska chętnie dzieli się zdjęciami swoich wnętrz w mediach społecznościowych. Dzięki temu jej fani mogą podejrzeć, jak piosenkarka urządziła willę pod Warszawą. Dominuje tu jasna, stonowana kolorystyka, ale nie brakuje też mocniejszych kolorów i intrygujących dodatków.

justyna steczkowska
Autor: instagram.com/justynasteczkowska

Dom Justyny Steczkowskiej w Radziejowicach

Justyna Steczkowska mieszka wraz z rodziną w dużej willi w podwarszawskich Radziejowicach. Dom z przestronnym ogrodem (działka ma powierzchnię 1 hektara) zaprojektował mąż piosenkarki, który z zawodu jest architektem.

Z zewnątrz budynek wykończony jest drewnem, co dodaje mu przytulnego, nieco rustykalnego charakteru. Na parterze, od strony ogrodu wokalistka urządziła taras, na którym chętnie wypoczywa w otoczeniu licznych kwiatów. Tu chętnie nagrywa swoje filmy na Instagrama i czyta ulubione książki.

Sypialnia Justyny Steczkowskiej również znajduje się na parterze i wychodzi bezpośrednio na taras. Wnętrze urządzone jest w jasnej kolorystyce – przeważają tu biele i beże. Nad łóżkiem wiszą liczne zdjęcia i plakaty w czarnych ramkach.

W sypialni jest też duża biała szafa oraz intrygujące dodatki, które przełamują monotonię bieli: czerwony fotel w kształcie ust, zwierzęce skóry na podłodze oraz stołek obity materiałem w krowie łatki.

W kuchni Justyny Steczkowskiej, podobnie jak i w sypialni, dominuje jasna kolorystyka. Białe szafki z lakierowanymi, bezuchwytowymi frontami tworzą spójną całość z białym blatem, rustykalnym zlewem fartuchowym i białymi sprzętami AGD ustawionymi na blacie.

Hegemonię bieli skutecznie przełamują: zielona roślinność (także świeże zioła w ciekawych doniczkach) i morskie dodatki (m.in. ogromna muszla na wyspie).

W domu Justyny Steczkowskiej znajdziemy też wygodną białą huśtawkę, w której piosenkarka chętnie pozuje do zdjęć i odpoczywa.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE