Moda na podłogi

 Eva Minge: kolekcja Jungle Obsession Luxury Show

Fot. serwisy prasowe firm

Eva Minge, kontrowersyjna polska projektantka, zaskoczyła po raz kolejny. 24 września 2009 r. w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie zaprezentowała swoją jesienno-zimową kolekcję - Jungle Obsession Luxury Show - udany mariaż mody i przemysłu wnętrzarskiego.

Projektantka, która podjęła się kreowania wizerunku linii ekskluzywnych paneli podłogowych marki Classen zaprojektowała rewelacyjne tło dla swojej kolekcji z błyszczącego, rudego palisandru z najnowszej linii Extravagant.
Na blisko stumetrowym wybiegu modelki prezentowały wyjątkową kolekcję pret-a-porter wystylizowaną przez samą Martę Kalinowską dodatkami z kolekcji „by Eva Minge”. „Miejska dżungla” - tajemnicza a zarazem niedostępna, odzwierciedlająca wizerunek kobiety nieprzeciętnej i wyróżniającej się z tłumu, była inspiracją do stworzenia kolekcji Jungle Obsession. Dżungla w naturze ma kilka wcieleń, które Eva Minge pokazała gościom w codziennej „miejskiej” kolekcji niepowtarzalnych wzorów oraz w awangardowej kolekcji Couture.

 Eva Minge: kolekcja Jungle Obsession Luxury Show

Fot. serwisy prasowe firm

Classen by Eva Minge

To panele trafiające w różne gusta i oczekiwania. U osób ceniących elegancję świetnie sprawdzą się przypominające płytki ceramiczne wzory z kolekcji Palazzo. Z kolei każdy, kto stawia na naturalność i prostotę we wnętrzach doceni wzory z kolekcji Premium oraz Nature do złudzenia przypominające prawdziwą drewnianą podłogę.
Zróżnicowanie nowej kolekcji Classen by Eva Minge sprawiaja, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą idealne dla siebie rozwiązania. Wzory te pozwalają na stworzenie w pomieszczeniach niebanalnej atmosfery. Ponadto zastosowany w całej kolekcji systemy bezklejowego montażu Megaloc umożliwia ułożenie paneli samodzielnie oraz uzyskanie wspaniałego efektu w krótkim czasie i bez wysiłku. A dzięki dużej wytrzymałości i wysokiej klasie ścieralności paneli z linii Classen by Eva Minge długo będziemy cieszyć się piękną podłogą.

 Eva Minge: kolekcja Jungle Obsession Luxury Show

Fot. serwisy prasowe firm

Ocena: 0
Tekst: Materiały prasowe firmy Zdjęcia: serwisy prasowe firm

POLECANE ARTYKUŁY