Multimedialne meble do salonu: co sądzą o nich Polacy?

2017-02-24 16:58
Meble multimedialne
Autor: mat. pras. Black Red White Meble multimedialne, czyli sprzęt RTV pod kontrolą

Jak często wycierasz kurz z mebli w pokoju dziennym oraz ze sprzętu elektronicznego? Jak radzisz sobie z plątaniną kabli od telewizora i innych sprzętów RTV? Właśnie o to Instytut Badawczy ARC Opinie, na zlecenie marki Black Red White, zapytał Polaków. Wyniki badania wskazują na największe bolączki właścicieli salonu medialnego.

Urządzając salon, bardzo często nie zwracamy uwagi na praktyczne aspekty użytkowania mebli oraz elektroniki. Zakurzony sprzęt RTV, plątanina kabli pod szafką i brak możliwości estetycznej organizacji dodatkowych multimediów to najczęstsze bolączki niemal każdej pani domu.

Odkurzanie i plątanina kabli – najczęstsze bolączki

Z najnowszego badania ARC Opinie wynika, że to właśnie meble w pokoju dziennym wymagają największej uwagi. Przyznało tak aż 64 procent respondentów, a 90 procent z nich potwierdziło, że przynajmniej raz w tygodniu poświęca czas na czyszczenie z kurzu sprzętów RTV.

Wiele problemów sprawiają także sznury splątanych kabli od urządzeń Hi-Fi, dekoderów i innej elektroniki. Połowa badanych zwyczajnie chowa je za szafką RTV, a 14 procent respondentów otwarcie przyznaje, że nie radzi sobie z ich zagospodarowaniem. Jak więc pozbyć się tego problemu? Według 88 procent badanych najlepszym rozwiązaniem byłoby ukrycie ich wewnątrz specjalnie zaprojektowanych mebli, a prawie 80 procent deklaruje chęć ich zakupu.

Meble multimedialne
Autor: mat. pras. Black Red White Sprzęt RTV dobrze zorganizowany - bez plątaniny kabli

Multimedialne kolekcje mebli, czyli rozwiązanie problemu

Wszystkim, którzy zmagają się z tego typu problemami, polecamy multimedialną kolekcję Median. System mebli zaprojektowanych z myślą o organizacji okablowania oraz sprzętów RTV został wyposażony w rozwiązania ułatwiające codzienną organizację elektroniki. Ale to nie wszystko! Meble Median posiadają specjalną tkaninę akustyczną, dzięki której dekoder oraz elementy Hi-Fi można bezpiecznie ukryć we wnętrzu i swobodnie z nich korzystać. Tkanina doskonale przepuszcza dźwięk płynący z głośników oraz sygnał pilota, co umożliwia sterowanie urządzeniami bez konieczności otwierania szafek. Kolekcja dostępna jest wyłącznie w salonach Black Red White.

Kino domowe
Autor: mat. pras. Black Red White Salon z meblami multimedialnymi