Meble modułowe: sofa, kanapa, narożnik. Urządzamy nowoczesny salon

2007-05-24 2:00

Nowoczesny salon to dobry nastrój, który gwarantują odpowiednio dobrane meble. Wygoda to obowiązujący trend w aranżacji wnętrz. Wellness salonowy zapewnią najlepiej meble wypoczynkowe, czyli modułowe sofy, kanapy, narożniki.

Nowoczesny salon ma być wygodny. Najlepiej ten warunek spełniają tzw. meble wypoczynkowe, czyli różnego rodzaju sofy, kanapy, fotele i leżanki, które ostatnio stały się “wyspami relaksu", a właściwie, z racji swej uniwersalności, prawdziwymi meblami do życia, zajmując czołowe miejsce w salonie.

Meble wypoczynkowe: urządzamy nowoczesny salon

Meble wypoczynkowe oferowane są przez producentów mebli nie w postaci znanych zestawów kanapa + fotele, ale jako systemy modułowych siedzisk zestawianych zgodnie z życzeniami użytkowników. Mimo neutralnych, uproszczonych kształtów, niesugerujących możliwości przekształcania, meble te można łatwo dostosować zarówno do spania, jak i oglądania telewizji, czytania, jedzenia, a nawet pracy z laptopem. Nowoczesna multifunkcjonalność idzie w parze z raczej tradycyjną formą mebli, nawiązujących stylem do modernizmu. Neutralność kształtu pozwala na wykorzystanie mebli we wnętrzach o różnym charakterze. Geometryczne, rozłożyste formy kanapy, szlachetne materiały zachęcają do swobodnego wyciągnięcia się w dowolnej pozycji. Lekkości i urody dodają im nóżki (metalowe lub drewniane), a także elementy uzupełniające: poduszki, podgłówki, podłokietniki, półki, dostawki itp. Tapicerka jest miła w dotyku, układa się “do ciała", ale zachowuje formę. Obicie łatwo i szybko można zdjąć do prania lub wymiany. Kolorystyka kanap utrzymana jest w neutralnych barwach: od jasnych - odcienie bieli, beżów, kamiennych szarości, aż po brązy, czerń i antracyt lub też w odważnych czerwieniach, fioletach, oranżach i ciepłych zieleniach. Obicia przeważnie gładkie, bez wzorów, za to o bogatej fakturze: tweed, bouclé, grube płótno. Ciągle modne są skóry, często w zestawieniu z futrem w postaci dodatków: poduszek, obszyć, narzuconych błamów. Nadają one meblom luksusowy wygląd.

Zdjęcie do bloczka '1 zdjecie' - art 4236
Autor: archiwum

Meble wypoczynkowe: urządzamy nowoczesny salon

Meble wypoczynkowe oferowane są przez producentów mebli nie w postaci znanych zestawów kanapa + fotele, ale jako systemy modułowych siedzisk zestawianych zgodnie z życzeniami użytkowników. Mimo neutralnych, uproszczonych kształtów, niesugerujących możliwości przekształcania, meble te można łatwo dostosować zarówno do spania, jak i oglądania telewizji, czytania, jedzenia, a nawet pracy z laptopem.

Meble modułowe i nowoczesny salon

Nowoczesna multifunkcjonalność kanapy, sofy idzie w parze z raczej tradycyjną formą kanap, sof, czy narożników nawiązujących stylem do modernizmu. Neutralność kształtu pozwala na wykorzystanie kanapy we wnętrzach o różnym charakterze. Geometryczne, rozłożyste formy kanapy, szlachetne materiały zachęcają do swobodnego wyciągnięcia się w dowolnej pozycji. Lekkości i urody dodają im nóżki (metalowe lub drewniane), a także elementy uzupełniające: poduszki, podgłówki, podłokietniki, półki, dostawki itp. Tapicerka sofy jest miła w dotyku, układa się “do ciała", ale zachowuje formę. Obicie kanapy łatwo i szybko można zdjąć do prania lub wymiany. Kolorystyka kanap utrzymana jest w neutralnych barwach: od jasnych - odcienie bieli, beżów, kamiennych szarości, aż po brązy, czerń i antracyt lub też w odważnych czerwieniach, fioletach, oranżach i ciepłych zieleniach. Obicia przeważnie gładkie, bez wzorów, za to o bogatej fakturze: tweed, bouclé, grube płótno. Ciągle modne są skóry, często w zestawieniu z futrem w postaci dodatków: poduszek, obszyć, narzuconych błamów. Nadają one meblom luksusowy wygląd.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE