Jest wieczna, wykonana z materiału z odzysku i przeznaczona do dalszego odzysku! Gadżet, który oczarował współczesny świat wnętrzarski, to niezwykła papierowa torba, wykonana z organicznego papieru recyklingowego, szara wewnątrz - biała na zewnątrz. Posiada z jednej strony intrygujący napis pełną światła czcionką w jęz. francuskim, z drugiej w angielskim. Pomieści również asortyment równoważny 33 l. Jak możemy zaadaptować taki przedmiot, by odmienić nasze wnętrze?

Niezwykła papierowa torba: co to znaczy w naszym wnętrzu?

Możliwości aranżacji wnętrz tym ciekawym, „dwuznacznym” projektem jest całe mnóstwo, a ich granice zależą wyłącznie od naszej wyobraźni. Ta niezwykła papierowa torba w ciekawy sposób ożywi oklepany wizerunek kosza na papierowe śmieci przy biurku, czy schowka na czapki i szaliki w tłocznym przedpokoju. Jest niesamowitym intrygantem jako osłonka na doniczkę! Możemy w niej trzymać kilogramy wełny i zaczęte w zimowe wieczory szaliki. Sprawdzi się też jako gazetownik przy kanapie, lub pojemnik na rysunki i projekty. Nawet w łazience z powodzeniem przejmie rolę szafki do przechowywania czystych ręczników, kosza na rzeczy do prania lub przechowalni na rolki papieru toaletowego. Niezwykła papierowa torba znajdując zastosowanie jako element dekoracji wnętrza, może też z powodzeniem funkcjonować jako stylowa i niezniszczalna torba na zakupy (w bardzo amerykańskim i francuskim stylu).

Niezwykła papierowa torba: dalsze „życie” produktów i ich wpływ na środowisko

Projekty takie jak wielofunkcyjna, niezwykła papierowa torba manifestują ekologiczne podejście do designu, poruszają tematykę rozsądnej i zrównoważonej gospodarki, większej dbałości o rzeczy i odpowiedzialnego ich użytkowania. To trend niezwykle ważny i cenny w dobie niepohamowanego konsumpcjonizmu. Uwrażliwia nas na ekologię, pomaga zwrócić uwagę na sposób zarządzania naszymi rzeczami i podpowiada, jak kreatywnie ożywić stare, posiadane już przedmioty i meble. Idee użytkowe i bardzo trendy!