Najmodniejsze kolory roku 2020. Kolekcja sof z MEBEL-PARTNER

 Sofa Blink

Sofa BLINK w odcieniu butelkowej zieleni

Fot. mebel-partner.pl

Rokrocznie światowi producenci lakierów oraz farb do wnętrz wybierają nie tylko kolor, ale również palety najmodniejszych barw, które będą królować danego roku w stylowych wnętrzach. Wśród typów na nadchodzący sezon aranżacyjny wymienia się przede wszystkim te odcienie, które nawiązują do barw natury i ziemi. Jest to ukłon w stronę przyrody idący w parze ze świadomością zmian klimatycznych, a także refleksja nad rzeczywistością zdominowaną przez technologię. Wnętrza w 2020 roku mają dać szansę domownikom na uzyskanie spokoju i harmonii w spotkaniu z naturą w czterech ścianach.

Majestatyczny i delikatny, czyli pudrowy róż

Miłośnicy romantycznych wnętrz z zastosowaniem pudrowego różu nie muszą rezygnować ze swojego ulubionego odcienia. W zestawieniu z ciemną szarością, granatem czy butelkową zielenią barwa ta prezentuje się znakomicie. Sofa BLINK w odcieniu pudrowego różu to doskonała recepta na stworzenie stylizacyjnej równowagi. Miły w dotyku welur sprawia, że sofa nie tylko pozwala na chwilę zapomnienia podczas popołudniowego relaksu, ale też doskonale wypada w przestronnych salonach.

 Sofa Blink

Sofa BLINK pudrowy róż

Fot. mebel-partner.pl

Przestronne salony w jasnym beżu

Chociaż białe i surowe wnętrza odchodzą w tym sezonie w zapomnienie, to jednak styl skandynawski pojawia się w nowym wydaniu. Nieco cieplejsze odcienie beżu to doskonałe rozwiązanie do zaaranżowania przytulnego salonu czy pokoju prywatnego. Warto zdecydować się nie tylko na ściany w takiej kolorystyce, ale również pojedyncze dodatki, które z powodzeniem można łączyć w różnorodne zestawienia. Jasny beż doskonale łączy się z jasną szarością czy odcieniami żółci oraz zieleni, odwołując się do naturalnych barw natury.

 

NIE PRZEGAP

 Sofa Blink

Szara sofa Blink świetnie wypada w towarzystwie modnego beżu

Fot. mebel-partner.pl

Ochra, czyli ciepły odcień żółci

W odwołaniach do barw natury nie mogło zabraknąć żółci. Jednak tym razem nie jest to słoneczna barwa mocnego słońca, lecz ciepły odcień ciemniejszej żółci. Aranżacja przytulnego salonu nie może odbyć się bez sofy BLINK o musztardowej barwie. Doskonale sprawdzi się w zestawieniach z butelkową zielenią. Można ją również wykorzystywać jako element aranżacji z roślinami w roli głównej. Intensywne kolory tego typu dobrze jest wykorzystywać jako barwy uzupełniające dla aranżacji, aby zanadto jej nie zdominowały.

 Sofa Blink

Sofa BLINK w kolorze musztardowym

Fot. mebel-partner.pl

Chinese Porcelain, czyli stonowany granat kolorem roku 2020

Granat to największy hit tego roku, którego odcień zwany Chinese Porcelain, czyli Chińska Porcelana, został okrzyknięty kolorem roku. Nazwa nawiązuje do tradycyjnego stylu zdobienia porcelany w Państwie Środka z użyciem ciemnoniebieskiego barwnika. Zastosowanie barwy w domowych wnętrzach ma pozwalać na odnalezienie spokoju, wyciszenia się i harmonii. Sofa BLINK w odcieniu intensywnego granatu to propozycja do przestronnych salonów, którą z powodzeniem można zestawić z jasnym beżem czy stonowaną szarością.

 Sofa Blink

Sofa Blink granatowa

Fot. mebel-partner.pl

Wyrafinowane zestawienia z butelkową zielenią w roli głównej

Wśród trendów kolorystycznych nie mogło zabraknąć oczywiście zieleni, która jest podstawowym odwołaniem do natury i harmonii. Butelkowa zieleń w domowych wnętrzach pozwala również na wprowadzenie eleganckiego wyglądu. Ze względu na to, że sam odcień jest dosyć ciemny, warto zastosować go w przypadku dodatków. Sofa BLINK w odcieniu butelkowej zieleni to strzał w dziesiątkę przy zestawieniach z przełamaną szarością.

 Sofa Blink

Sofa BLINK w kolorze butelkowej zieleni

Fot. mebel-partner.pl

Szlachetna zieleń w naturalnych wnętrzach

Klasyczna zieleń to powrót do natury. Zastosowana we wnętrzach nawiązuje do modnego stylu botanicznego, a także trendu urban jungle. Intensywna zieleń to kolejny krok w kierunku natury w aranżacji wnętrz, zwłaszcza jeśli zestawimy ją z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, wiklina, bambus, bawełna czy len. Sofa BLINK w odcieniu szlachetnej zieleni doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy nam na klimatycznym wystroju wnętrza. Idealnym dopełnieniem szlachetnej barwy będą złote lub miedziane dodatki, które znajdą swoje zastosowanie w estetyce retro.

 Sofa Blink

Sofa BLINK zielona

Fot. mebel-partner.pl

Złoto w przytulnym wydaniu

W najnowszych trendach kolorystycznych będzie można zobaczyć powrót do wykończeń w odcieniu złota. Barwa ta sprawdzi się też jako dodatek do klasycznych aranżacji, nadając im ciepły charakter. Wygodna sofa BLINK w kolorze brudnego złota to propozycja do wnętrz przestronnych, w których chcemy stworzyć przytulny klimat. Doskonale sprawdzi się w zestawieniach z jasną szarością, a także z butelkową zielenią. Nie sposób również nie wspomnieć o roślinach, które we wnętrzach w 2020 roku będą królować w każdym wydaniu.

 Sofa Blink

Sofa BLINK w kolorze złotym

Fot. mebel-partner.pl

Ocena: 5
Zdjęcia: mebel-partner.pl

POLECANE ARTYKUŁY