Klimatyczne oświetlenie wieczorne pomaga uspokoić myśli, wyciszyć się i wprowadzić w "tryb domowy". Ciepłe odcienie złota i miedzi w oprawach klimatycznego oświetlenia wieczornego dodatkowo wzmaga efekt przygaszonej świetlistości. Prezentujemy ciekawe inspiracje na lampy tworzące klimat wnętrza.

Miedziane wykończenie wieczornego oświetlenia

Miedziane klosze lamp oświetlenia górnego czy podłogowego przyjemnie rozprasza światło z oświetlenia towarzyszącego, jak kinkiety, światło z płonącego w kominku drewna czy choćby świec.

Czytaj też: oświetlenie we wnętrzu GALERIE >>>

Miedziane oprawy przeskalowanych żarówek żarnikowych to subtelny, ale efektowny sposób na implementację miedzi do klimatycznego oświetlenia.

Złoto zaimplementowane: eleganckie oprawy lamp

Złote oprawy lamp biurkowych dodadzą im powagi i klasy w dość funkcjonalnym zazwyczaj kąciku do pracy. Wykończoną złotem lampkę biurkową można z powodzeniem zaimplementować również w przestrzeń salonu czy sypialni, jako oświetlenie do czytania. Towarzystwo antracytowej lub czarnej ściany w kąciku z miedzianymi oprawami oświetlenia dodatkowo podbije dekoracyjność miedzianej bądź złotej lampy.