Jesienne dekoracje wnętrz mogą ozdobić nasz dom i sprawić, że jesień nie będzie kojarzyła się nam wyłącznie z pluchą i deszczem. Ta niezbyt lubiana pora roku to przede wszystkim piękna kolorystyka. Dlatego warto wykorzystać ją w aranżacji wnętrz i ożywić nasze mieszkanie ładnymi dodatkami. Wystarczy kilka drobiazgów, a nasz salon, sypialnia czy kuchnia zyskają nowy charakter! Wybraliśmy 20 propozycji na dekoracje wnętrz w kolorze pomarańczowym.

Jesienne dekoracje: jakie ozdoby wybrać do salonu?

Jesienne wieczory chętnie spędzamy w domu, dlatego warto umilić ten czas i sprawić, że salon w którym odpoczywamy będzie kojarzył się z ciepłymi barwami, harmonią i spokojem. Dzięki takiej atmosferze z pewnością łatwiej się zrelaksujemy. Oczywiście decydując się na jesienną aranżację salonu nie musimy rezygnować z dotychczasowego wystoju wnętrza. Dlatego warto postawić na subtelne dodatki w postaci dekoracyjnych poduszek, świeczników, lampionów czy gotowych kompozycji kwiatowych, które w odpowiednim czasie możemy schować. Pomarańczowy jest dosyć wymagającym kolorem, ale doskonale komponuje się z szarością, brązem, bielą, beżem czy zielenią.

Jesienne dekoracje: oświetlenie, które umili nam jesienne wieczory!

Ważnym elementem wystroju wnętrz jest oświetlenie. To ono tworzy wyjątkowy nastrój, dlatego warto o nim pamiętać szczególnie w okresie jesienno-zimowym. W aranżacji wnętrz doskonale sprawdzą się świece i dekoracyjne lampiony. Prawdziwym hitem są również świecące, dekoracyjne kule czyli popularne cotton ball. Możemy powiesić je wokół lustra, na ścianie, karniszu lub rozłożyć na komodzie czy parapecie. Zainspirujcie się naszą galerią. Znajdziecie w niej 20 propozycji jesiennych dekoracji w kolorze pomarańczowym!