Fototapety w stylu retro: hipsterskie okulary na ścianie

Styl retro wciąż jest na topie. Nie tylko w modzie, ale przede wszystkim we wnętrzach. Co powiecie na okulary w stylu retro? Nie na nosie, a na ścianie! Popularne lenonki i hipsterskie oprawki teraz mogą zawisnąć na ścianie w formie oryginalnej fototapety.

Fototapeta lateksowa Hipster cute cats
Fototapeta lateksowa HIPSTER GEOMETRIC
Fototapeta lateksowa Hipster Raccoon
Fototapeta lateksowa Urban hipsters
Naklejka lateksowa Gentelman mustache

Z czym kojarzy Ci się hipster? Jak wygląda? Stereotypy głoszą, że to indywidualista z nienaganną brodą lub wąsami, słynący z wysublimowanego stylu i oryginalnych okularów oczywiście! Nieszablonowe fototapety z motywami oprawek i wąsów wychodzi naprzeciw zapalonym entuzjastom stylu retro. Teraz, w sposób łatwy, prosty i przyjemny, odmienisz wnętrze i dodasz mu ekstrawaganckiego klimatu, jednocześnie pokazując, że jest to przestrzeń prawdziwego indywidualisty! W galerii pomysły na ozdoby ścian z fototapetami w klimacie retro.

..  Tapety 3D, czyli modne ściany w trzech wymiarach >>>

..  Fototapety: hit czy kit? Sprawdź, jak je wybierać >>>

..  Retro w nowej odsłonie: moda na PRL i design sprzed dziesięcioleci >>>

Lata 50. i 60.

Fototapety w stylu retro z hipsterskimi okularami to nawiązanie do mody i designu lat powojennych – zwłaszcza 50. i 60. Wtedy to królował pop-art, a we wnętrzach pojawiały się radosne, wyraziste kolory: malinowy róż, pomarańcz, czerwień, soczysty błękit. W tym okresie powstało też wiele ikon designu dla domu – zwłaszcza chodzi o projekty Ray i Charlesa Eamesów. Dodajmy do tego, że dziesięciolecia powojenne to również ogromna popularność tapet.

Retro i vintage: GALERIE ZDJĘĆ

Wzornictwo sprzed lat stanowi niekończące się źródło inspiracji. Jak korzystać z tego dobrodziejstwa? Mamy kilka pomysłów, a wszystko zilustrowane fotografiami.

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY