Kącik do wypoczynku, czyli usiądź wygodnie! Nowe modele foteli

2019-06-01 6:00

Jak stworzyć wygodne i przytulne miejsce do wypoczynku? Z pomocą przyjdzie fotel. Marka MTI-Furninova proponuje dwa nowe modele stworzone z myślą o relaksie doskonałym – Chubby i Jolyn.

Szybkie tempo życia i częsty brak czasu sprawiają, że zapominamy o wypoczynku. Ulubioną książkę czy długo wyczekiwany film odkładamy na kolejny dzień, a winę zrzucamy na brak miejsca na relaks. Jednak w każdym, nawet najmniejszym wnętrzu można urządzić kącik do wypoczynku, gdy w jego centrum stanie fotel. To mebel, który nie zajmuje wiele miejsca, dzięki czemu doskonale sprawdzi się nie tylko w salonie, ale też gabinecie, sypialni, a nawet przedpokoju. Dodatkowo nowoczesne modele, takie jak Chubby czy Jolyn z oferty marki MTI-Furninova, mimo różnego designu zawsze prezentują się zjawiskowo.

Fotel Chubby – maksimum wygody

Fotel Chubby to propozycja dla wszystkich miłośników leniuchowania w dobrym stylu. Wyróżnia go bowiem nietypowa forma zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkownika. Fotel ten wyglądem przypomina moduł dużej kanapy i uzupełniony jest podnóżkiem. Także jego wymiar (60 x 120 x 110 cm) odbiega od standardów, oferując maksimum wygody. Z kolei brak podłokietników – tradycyjnych dla tego typu mebli – podkreśla nowoczesny charakter fotela. Dostępny w wielu kolorach tkanin oraz skórze doskonale wpisze się w nowoczesne wnętrze o dowolnym charakterze.

Kącik do wypoczynku, czyli usiądź wygodnie
Autor: MTI-Furninova, serwis prasowy Fotel Chubby jest na tyle szeroki, że może nawet zastąpić kanapę. Świetnie sprawdza się zarówno w salonie, jak i na balkonie czy tarasie

Fotel Jolyn – uszak w wersji nowoczesnej

Z kolei model Jolyn to współczesna interpretacja tradycyjnego uszaka. Eklektyczna forma na lekkich drewnianych nóżkach sprawia, że model ten będzie dobrze się prezentował w każdym salonie. Głębokie siedzisko oraz miękkie podłokietniki zadbają o relaks, który pogłębi charakterystyczna dla tego modelu, lekko zaokrąglona forma oparcia. Modna tapicerka z geometrycznym przeszyciem dostępna jest w wykończeniu w tkaninie i w skórze.

Kącik do wypoczynku, czyli usiądź wygodnie
Autor: MTI-Furninova, serwis prasowy Szary fotel Jolyn to nowoczesne wcielenie tzw. uszaka. Zachwyca lekką optycznie formą i wygodą użytkowania