Styl skandynawski został doskonale przyjęty na polskim rynku. Oszczędne, pełne prostoty aranżacje możemy zobaczyć w wielu polskich mieszkaniach. Teraz przyszedł czas na dodatki w stylu skandynawskim, które znalazły się wśród trendów wnętrzarskich 2015!

Styl skandynawski, trendy i pióra

Główną inspiracją stylu skandynawskiego są elementy zaczerpnięte prosto z natury. Wśród nich znajdziemy także pióra. Ten lekki i urokliwy motyw w 2015 roku pojawi się zarówno w dodatkach do salonu, sypialni, przedpokoju jak i w kuchni. Wyraziste kolory i miękkość wykończenia ozdoby z piór ma podkreślać charakter wnętrza bez zaśmiecania go zbędnymi bibelotami. Prostota związana z minimalizmem nakazuje dodatki ograniczyć do niezbędnego minimum i taki właśnie jest styl skandynawski. Dlatego decydując się na aranżację wnętrza w tym stylu w roku 2015 rozważnie powinniśmy dobierać dodatki, wybierając jeden motyw przewodni. Warto postawić na pióra, które stały się jednym z najgorętszych trendów w 2015!

Motyw piór we wnętrzu

Motyw piór może zagościć w sypialni na pościeli, w salonie w postaci poduszek dekoracyjnych, w przedpokoju jako lustro ozdobione piórami, a nawet w kuchni. Zainspirujcie się naszą galerią - znajdziecie w niej dodatki do mieszkania z motywem piór!