Targi Rzeczy Ładnych: już 5 i 6 kwietnia w Domu Braci Jabłkowskich w centrum Warszawy odbędzie się druga edycja targów designu, projektowania i promocji najciekawszych trendów w przedmiotach użytkowych na polskim rynku. Celem wydarzenia jest popularyzacja i promocja wyjątkowego wzornictwa dostępnego dla szerokiej publiczności. Podczas imprezy zobaczymy jak ważną rolę odgrywa w naszym codziennym życiu design oraz jak istotna jest estetyka i funkcjonalność otaczających nas przedmiotów.

Targi Rzeczy Ładnych: najlepszy polski design

Na kwietniowych Targach Rzeczy Ładnych swoje produkty zaprezentuje kilkadziesiąt polskich firm i projektantów: m.in. Spółka Meblowa, Dizeno, Pan Popi, Purpura, Ende, Kalva, Natural Born Design, Norla Design, Gaganis i Wydawnictwo Wytwórnia. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich, którzy zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność przedmiotów, ale także na ich estetykę. Podczas dwudniowej imprezy będziemy mogli zapoznać się z najlepszym polskim designem, a także kupić oryginalne produkty z pierwszej ręki, które nie są dostępne w zwykłych sklepach.

Targi Rzeczy Ładnych: co warto zobaczyć?

Targi Rzeczy Ładnych to nie tylko nowoczesne wzornictwo. Oferta bogata jest także w propozycje oryginalnych produktów retro. Podczas imprezy zaprezentuje się m.in. pracownia Magiel, która  zajmuje się odnawianiem mebli z ubiegłego wieku. Kwiatowe wzory i stonowane zestawienia kolorów i faktur – to wszystko zobaczymy podczas Targów Rzeczy Ładnych. Jeśli interesują was meble retro w klasycznym kształcie, ale w nowych kolorach i ciekawych fakturach zajrzycie na stanowisko studia Refre & Reset. Przekonacie się jak wiekowe meble mogą idealnie wpasować się w nowoczesną aranżację wnętrz. Szukacie oryginalnych tkanin i wzorów? Jesteście miłośnikami poduszek i innych tekstylnych dodatków? Na stoisku pracowni Ładne Tkaniny zobaczymy dziesiątki inspirujących wzorów i faktur. Na wielbicieli oryginalnej ceramiki, różnokolorowych wazonów i oryginalnych lamp czeka niezwykle bogata oferta Inżynierii Designu. Ostrzegamy - wybrać tylko jeden produkt może być ciężko. Uwagę fanów nieszablonowych poduch i puf przyciągnie stoisko Agata Menerska Pracownia. Tylko tutaj zobaczymy stonowane wzornictwo i świetne materiały, a co najciekawsze - wszystie przedmioty w ofercie pracowni wykonane są ręcznie. Wiosenne słońce zachęca do rowerowych wycieczek. Po raz pierwszy na Targach Rzeczy Ładnych zaprezentuje się Manufaktura Rowerowa FERA BIKES. W ich ofercie oprócz cruiserów i Hopperów, znajdziemy jedyny i niepowtarzalny rower bambusowy. A teraz coś dla wielbicieli wygodnych łóżek. Produkty  z kolekcji ŚNIMISIĘ robione są bez użycia wkrętów i kleju. Świetnie wyglądające łóżka ze sklejki to pomysł architektów z pracowni 81.waw.pl.

Wszystko to i jeszcze więcej będziecie mogli zobaczyć na własne oczy podczas nadchodzących Targów Rzeczy Ładnych, które odbędą się 5 i 6 kwietnia w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie.