Szkoła Produkcji Wnętrz i Designu: miejsce, o którym jeszcze usłyszymy!

 Szkoła Produkcji Wnętrz i Designu

Kurs projektowania wnętrz w Szkole Produkcji Wnętrz i Designu: rekrutacja trwa!

Fot. materiały prasowe

Jesteś po szkole projektowej, chcesz się doskonalić i nie masz pomysłu gdzie? Szkoła Produkcji Wnętrz i Designu to pierwsza w Polsce szkoła rozwijająca i podnosząca kompetencje architektów oraz projektantów wnętrz. Niesamowite miejsce, o którym jeszcze usłyszymy...

Szkoła Produkcji Wnętrz i Designu to pierwsza w Polsce szkoła rozwijająca i podnosząca kompetencje architektów oraz projektantów wnętrz. To jedyna w Polsce placówka oferująca zajęcia z praktycznego projektowania wnętrz dla profesjonalistów. Podczas trzymiesięcznego cyklu spotkań architekci i projektanci wnętrz uporządkują i rozszerzą wiedzę o techniczne aspekty kreacji przestrzeni. Rekrutacja trwa!

Szkoła Produkcji Wnętrz i Designu

Szkoła Produkcji Wnętrz i Designu (SPWiD) mieszcząca się w Warszawie to jedyne w Polsce miejsce oferujące zajęcia z technicznego projektowania wnętrz dla osób zawodowo zajmujących się kreowaniem przestrzeni. Autorski program opracowany przez Dominikę J. Rostocką – założycielkę szkoły,  ma na celu dostarczenie projektantom praktycznej wiedzy na temat pracy projektanta wnętrz, opartej na jej wieloletnim doświadczeniu w wykonywaniu i budowaniu przestrzeni. Szkoła kieruje ofertę do osób chcących uzupełnić, uporządkować oraz pogłębić wiedzę w dziedzinie wykonawstwa i aspektów technicznych we wnętrzach. Celem SPWiD jest podniesienie kompetencji osób działających w zawodzie lub chcących samodzielnie rozpocząć działalność projektową. Szczególny nacisk kładziony jest na przekazaniu wiedzy opartej na najnowszych technologiach, doświadczeniach wieloletnich praktyków oraz analizie światowych trendów. Zajęcia prowadzone są przede wszystkim w kontekście aktualnie realizowanych inwestycji. Dzięki temu na prawdziwych przykładach projektanci rozwijają swoją wiedzę praktyczną niezbędną do wykonywania zawodu architekta wnętrz.

 Szkoła Produkcji Wnętrz i Designu

Najbliższy Kurs Praktycznego Projektowania Wnętrz w Szkole Produkcji Wnętrz i Designu (SPWiD) rozpoczyna się pod koniec stycznia 2016 roku. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Więcej informacji na temat wykładowców i szczegółowy program znajduje się na stronie www.spwid.com

Fot. materiały prasowe

Kursy technicznego projektowania wnętrz to praktyczna wiedza zdobyta na realizowanych inwestycjach

Wykłady w Szkole Produkcji Wnętrz i Designu (SPWiD) prowadzą najwyższej klasy technolodzy i wieloletni praktycy. Ich tematyka skupia się m.in. na prezentacji i analizie najnowszych trendów w świecie projektowania wnętrz i designu, a także na aktualnych kierunkach rozwoju w budownictwie. Warsztaty projektowe organizowane są na istniejących placach budowy i w aktualnie aranżowanych wnętrzach. Na zajęciach z materiałoznawstwa, projektanci mają okazję poznać od podstaw budowę i montaż poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz, a także ich pełne spektrum możliwości projektowych. Kurs Praktycznego Projektowania Wnętrz daje również możliwość tworzenia prototypów, czy kreowania nowych wzorów używając do tego nietypowych rozwiązań materiałowych. W trakcie zajęć realizowany jest prawdziwy projekt apartamentu, który jest realizowany w Pracowni Dominiki J. Rostockiej. Dzięki temu słuchacze w praktyce uczesnitczą w każdym etapie inwestycji i aktualnie wykonywanych pracach w tym wnętrzu. Oprócz zagadnień typowo projektowych, słuchacze poznają także zagadnienia „z życia” architekta wnętrz. Dowiedzą się jak współpracować z klientem, skonstruować dobrą umowę, a także w jaki sposób sprawować nadzór autorski. Uczestnicy odwiedzą też warsztaty, studia, sale treningowe oraz place budowy w celu poznania szerokiego spektrum współczesnych materiałów, oraz elementów wyposażenia.

Czytaj też: Jak podpisać umowę z projektantem wnętrz? >>>

Ocena: 0
Zdjęcia: materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY