Nadchodzi V edycja spotkania z dobrym wzornictwem, które odbywa się pod hasłem OKK! design! Czołowi projektanci form przemysłowych, przedstawiciele rynku wnętrzarskiego, reprezentanci środowiska akademickiego i OKK! design, zapraszają na najnowszą edycję spotkania szkoleniowo-konferencyjnego, które odbędzie się 27.05.2015 w godzinach: 14.30 – 19.00 w CWW Domoteka, ul. Malborska 41, Warszawa.

OKK! Design! Program wydarzenia:

Prelekcje i prezentacje produktowe:

- Mebel RUST (www.rust.pl)
- Andrew Lucas Warsaw (www.andrew-lucas.pl)
- Galerie Venis (www.galerievenis.com.pl)
- Noti (www.noti.pl)
- AVANT Fabryka Porcelitu (www.avant.pl)
- Luminosfera (www.luminosfera.pl)
- BoConcept (www.boconcept.pl)

Polski design:

- Kabo&Pydo (www.kabo-pydo.com)

Showroom moda i lifestyle:

- KOD (www.koddesign.pl)
- CAHA (www.caha.pl)
- by/ (www.by-jewellery.com)
- N1SPACE (www.n1space.pl)
- Organics Beauty (www.organicsbeauty.pl)
- Dermamedic Palace (www.dermamedic.pl)

Wydarzenia towarzyszące:

- szkolenie z Moniką Perdjon - dyplomowanym coach'em i trenerem, pomagającym klientom zrozumieć stres, pokonać jego objawy psychosomatyczne odzyskać spokój i harmonię.
- prelekcja Katarzyny Kochańskiej - na temat zapachu we wnętrzu

OKK! Design! Robert Majkut gościem specjalnym spotkania

Robert Majkut to designer i ekspert w projektowaniu dla biznesu. Dyrektor Generalny w firmie Robert Majkut Design - jednej z najbardziej cenionych firm branży kreatywnej w Polsce, współwłaściciel firmy, współtwórca marki i główny projektant w Whaletone Ltd. Z wyróżnieniem ukończył liceum plastyczne na kierunku Form Użytkowych. Studiował architekturę na Politechnice Szczecińskiej, rysunek na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu i kulturoznawstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 1994 roku zawodowo związany z projektowaniem: w latach 1994-1996 jako Dyrektor Artystyczny i Projektant w agencji reklamowej Signum oraz Perfect Studio. Od 1996 zarządza własną firmą Robert Majkut Design (do 2003 roku funkcjonującą pod nazwą Progress Studio). Kieruje zespołem projektantów i architektów w zakresie projektów architektury wnętrz, wzornictwa przemysłowego i identyfikacji wizualnej. Do klientów RMD należą takie marki jak Tonsil, Multikino, Expander, Open Finance, Noble Bank, Alior Bank, PKO Bank Polski, Bank Pekao, Time Trend, Moliera 2 dla Valentino i Salvatore Ferragamo, chiński Orange Sky Golden Harvest, słoweński Kolosej i rosyjski Kronverk Cinema i Imax Nescafe. Bogate doświadczenia Roberta Majkuta obejmują zarówno obszary związane z projektowaniem, z kreacją marek i tworzeniem zintegrowanych narzędzi zarządzania ich wizerunkiem, oraz z rynkiem dóbr luksusowych, co pozwoliło mu z sukcesem wykreować markę dla fortepianów Whaletone, będących rynkowym przełomem w branży muzycznej. Robert Majkut był wielokrotnie wyróżniany za swoją pracę przez środowiska branżowe i dziennikarskie m.in. w 2004 roku utytułowany przez British Council wyróżnieniem „Rising Star" i w 2007 nominowany do ElleStyle Awards w kategorii „dobry design".

V edycja OKK! Design!

Termin: 27.05.2015,
Miejsce: CWW Domoteka, ul. Malborska 41, Warszawa
Organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności do 25.05.2015 (poniedziałek) - Olga Kisiel-Konopka, olga@olgakk.pl, lub tel. 882 444 811