Nowoczesny salon jest jasny i przestronny. Takie efekt dają przede wszystkim białe podłogi z żywicy epoksydowej i białe meble. Podłogi w salonie lśniące czystą bielą, optycznie powiększają wnętrza. Mieszkanie ma pow. 61 m2, w jednej przestrzeni znajdują się kuchnia, małe biuro, nowoczesny salon i jadalnia.

Nowoczesny salon: projekt wnętrz

W projekcie wnętrz w stanie deweloperskim kuchnia i salon stanowiły odrębne, ale długie i wąskie wnętrza. Projektantka wnętrz zaproponowała wyburzenie ściany. Ponieważ nowoczesny salon urządzony jest między holem a jadalnią, właściciel nie zamierzał zastawiać go dużą liczbą mebli. Stąd sprzęty wielofunkcyjne, np. puf ze schowkiem w roli stolika kawowego. Inne ciekawe rozwiązanie w salonie to pas mlecznego szkła w suficie. Podświetlony prezentuje się jeszcze okazalej.

Aranżacja salonu z kuchnią

Aneks kuchenny oddzielony jest od salonu wysokim fornirowanym regałem, połączonym z półwyspem (z blatem z corianu). Ze względów praktycznych (aby uniknąć zabrudzenia stojącej obok sofy) zamontowano przy blacie wysoką taflę szkła. Równoległy blat przy oknie został częściowo zagospodarowany na kącik komputerowy w salonie. Właściciel bardzo sobie ceni to miejsce. W salonie jest wszystko na wyciągnięcie ręki! Meble w salonie to sofa z pufem - Pan Popi; szafka rtv na zamównienie - CubeProject.