W aranżacji wnętrza domu podstawą są dwa kolory: biały i szary, które na każdej kondygnacji zostają uzupełnione trzecim, zawsze innym kolorem. Na parterze, w przestrzeni dziennej, kolorem dopełniającym są czerwone dodatki. Projektantka wnętrza domu zdecydowała, że tak będzie bezpieczniej w przestrzeni dziennej, bo czerwień to bardzo mocny odcień w aranżacji wnętrz. Jedynymi więc powierzchniami potraktowanymi w całości na czerwono są ściana i sufit w łazience gościnnej. Neutralną bazę aranżacji wnętrza domu stanowi parkiet z bielonego dębu. Elementem dodającym industrialnego sznytu aranżacji jest stal pojawiająca się w obudowie kominka, poręczy schodów czy we wnęce na drewno znajdującej się pod schodami - dzięki tym zabiegom powstały nowoczesne wnętrza.

Wnętrze domu płynnie się przenika

Nowoczesne wnętrze domu na parterze to otwarta przestrzeń dzienna, którą tworzą salon, kuchnia i jadalnia, te pomieszczenia płynnie się przenikają. Wydzielenie jadalni i kuchni w aranżacji wnętrza widoczne jest jedynie przez zmianę materiału na posadzce – parkiet z bielonego dębu przechodzi w szare płytki, przypominające beton. Innym, teraz już nie tak oczywistym elementem dzielącym przestrzeń wnętrza domu jest słup konstrukcyjny obłożony wąskimi paskami lustra. Nie tak oczywisty, ponieważ słup stał się prawie niewidoczny. Tylko dzięki temu, że nie jest to jedna gładka powierzchnia lustra, słup jest bezpieczny dla mieszkańców i gości - nikt się o niego nie rozbije. W lustrach odbijają się schody – to właśnie inspiracja z paryskiego salonu mody Coco Chanel. Inna rzeczą wyróżniającą te nowoczesne wnętrza domu spośród wielu jest kolekcja obrazów polskich, współczesnych artystów. Powstał projekt wnętrza domu bazujący na dobrym designie, łączący odrobinę szaleństwa ze szczyptą zdrowego rozsądku – podsumowuje architektka wnętrz.

Salon i jadalnia: nowoczesne wnętrza

Nowoczesne wnętrza są efektowne, przestronne i otwarte. Wyposażenie salonu stanowi przede wszystkim komfortowa, duża, szara sofa – kwintesencja  funkcji salonu czyli miejsca do wypoczynku. Jako dodatkowe siedziska pojawiają się kolorowe taborety i poduchy (kolorowe, ale tylko we właściwych dla tego wnętrza kolorach). Wieczorem część wypoczynkowa wnętrza domu rozświetla jest przez lampę podłogową, wykonaną według pomysłu projektantki. Pomiędzy schodami i telewizorem swoje miejsce znalazł kominek. Obłożony jest szarym, spokojnym kamieniem. Swoją drogą pomysł na wnękę na drewno pod schodami, niedaleko kominka, to inteligentny sposób na wykorzystanie tej niskiej, często kłopotliwej przestrzeni wnętrza domu. W jadalni, łączącej kuchnię z salonem królują biały stół i czerwone, nowoczesne krzesła.

Nowoczesne wnętrza domu: biała kuchnia

Nowoczesne wnętrze kuchni konsekwentnie utrzymane zostało w biało-czerwonej kolorystyce. Wysoka zabudowa kuchenna jest w kolorze czerwonym, cała reszta w białym. Całości aranżacji dopełnia szara podłoga, przypominająca beton. Dbałość o szczegóły gospodarzy widać w dobieraniu dodatków i wyposażenia kuchennego. By nie zakłócać czystej bieli blatów, nawet płyta indukcyjna jest biała. A czerwone dodatki zgadzają się z pomysłem na te nowoczesne wnętrza – tylko trzy kolory w aranżacji.