Nowoczesna beżowa kuchnia z salonem: wnętrze w odcieniach cappuccino

Nowoczesna kuchni z salonem w kolorze beżowym. We wnętrzu kuchni zagościł wyjątkowy mebel w stylu tradycyjnym. Dzięki jego obecności, kuchnia zyskała eklektyczny wyraz. W projekcie pojawiają się prawdziwe perełki designu. Wszystkie, starannie dobrane elementy w aranżacji sprawiają, że wnętrze stało się stylową mieszanką. Zobacz ciekawy projekt wnętrza w kolorach cappuccino!

Beżowy salon z kuchnią
Beżowy salon z kuchnią
Beżowy salon z kuchnią
Beżowy salon z kuchnią
Beżowy salon z kuchnią

Przestronne i innowacyjne wnętrze kuchni i salonu, zostało ubrane w wyrafinowane stonowane kolory i drewniane panele podłogowe tak, by odpowiadało ogólnej konstrukcji budynku. Autorem projektu jest pracownia projektowa POCO Design. W swoich projektach zacierają granice między epokami tworząc wnętrza różnorodne, niepowtarzalne i ponadczasowe. Prezentujemy piękną beżową kuchnię, dla wszystkich którzy lubią kolor cappuccino.

Nowoczesna kuchnia z salonem: nowoczesna tradycja

Kuchenny ciąg roboczy został zaprojektowany jednorzędowo. Na szczególną uwagę w projekcie beżowej kuchni zasługuje tradycyjny, fazowany kredens, w którym zabudowane zostały sprzęty AGD. Dzięki jego obecności – nowoczesna kuchnia zyskała eklektyczny wyraz. Kuchenna zabudowa zaprojektowana została w stylu nowoczesnym – gładkie, matowe fronty – z lekkimi zagłębieniami zamiast uchwytów – wybrane zostały w kolorach cappuccino. Ciekawym rozwiązaniem jest zaprojektowane nad górnymi szafkami kuchennymi miejsce na wino, rozciągające się wzdłuż całego ciągu kuchennego. Ściany pomalowano na delikatny odcień beżu, lekko wpadający w szarość. Ciemny odcień brązu zaś pojawił się na frontach stojących szafek kuchennych. Takie zestawienie kolorystyczne przywołuje na myśl cappuccino. Drewniany stół na stalowych, czarnych nóżkach jest zwieńczeniem części kuchennej. Oddziela on strefę kuchenną od dziennej. Wspólną bazą całej aranżacji jest drewniana posadzka z bielonego dębu.

Zobacz też: Aranżacje wnętrz w odcieniach beżu >>>

Nowoczesna kuchnia z salonem: stylowa mieszanka

Projekt salonu to wyjątkowa przestrzeń – elementy w jej wnętrzu sprawiają wrażenie starannie dobranych. Główną rolę gra tu skórzana, brązowa sofa, która swoim odcieniem nawiązuje do kolorystyki całego wnętrza. W salonie pojawiają się także prawdziwe perełki designu. Kolorowe fotele z lat 50/60, stoliki kawowe o ciekwych formach z marmurowym blatem, czy klosz lampy sufitowej o organicznej formie. Wszystkie te elementy sprawiają, że salon stał się stylową mieszanką. Konsekwetnie do salonu również wybrano beżowy i brązowy kolor ścian oraz dodatków.

Więcej inspiracji:

Ocena: 4
Tekst: Anna Szeweluk Zdjęcia: agencjafree/living4media

POLECANE ARTYKUŁY