Drzwi we wnętrzu: wybieramy dodatki do drzwi wewnętrznych [WIDEO]

 Drzwi we wnętrzu: wybieramy dodatki do drzwi wewnętrznych

Fot. Thinkstockphotos.com

Zakup drzwi wewnętrzych to nie tylko wybór skrzydła, które zwraca uwagę i stanowi estetyczne przejście między pomieszczeniami. Na drzwi wewnętrze składają się również dodatkowe elementy. Zobaczcie co do nich należy i czym kierować się przy ich wyborze!

Drzwi wewnętrze to jeden z najważniejszych elemetów aranżacji mieszkania. Dlatego na ich wybór warto poświęcić nieco więcej czasu. Przy decyzji o zakupie drzwi bierzemy pod uwagę przede wszystkim ich cenę i design.

Drzwi wewnętrzne: wybieramy dodatki do drzwi wewnętrznych

Główna część drzwi wewnętrzych czyli skrzydło drzwiowe to nie wszystko aby uzyskać estetyczną aranżację drzwi w przestrzeni naszego mieszkania. Do pełnego efektu będą nam potrzebne również dodatkowe elementy, dzięki którym drzwi będą tworzyły całość. Jeśli chodzi o akcesoria czyli wykończenie drzwiowe dochodzą również opaski i obramowania. Do wyboru mamy standardowe opaski lub specjalnie projektowane, które mogą być dowolnej wielkości, a nawet różnić się kolorem od skrzydła drzwiowego. Kolejnym ważnym elementem wyposażenia drzwi są klamki. Do wyboru mamy wiele modeli w różnych kolorach. Jeśli chodzi o wybór klamki jest to sprawa bardzo indywidualna.  Warto pamiętać aby pasowała ona nie tylko do drzwi, ale też do całej aranżacji wnętrza. W materiale wideo znajdziecie porady eksperta dotyczące wyboru opaski, klamki czy zawiasów:

Ocena: 0
Tekst: Milena Tuzimek Zdjęcia: Thinkstockphotos.com

POLECANE ARTYKUŁY