Meble tapicerowane dla całej rodziny. Wybieramy kanapy, fotele, pufy...

 Z myślą o rodzinie. Meble tapicerowane z kolekcji Family Line IX

Uniwersalna stylistyka i funkcjonalność zawsze się sprawdzają. Do ich reprezentantki – sofy Farol z funkcją spania świetnie pasuje fotel Casey, puf Lafu, stolik Moko z półką.

Fot. mat. pras. Black Red White

Miło nam przyznać nasz znak marce Black Red White za kolekcję Family Line IX. Wchodzące w jej skład meble tapicerowane dają możliwość stworzenia takiego wnętrza, jakie odpowiada potrzebom wszystkich domowników. Modnego, komfortowego, funkcjonalnego.

Sofy, na których odpoczną rodzice, dzieci i nawet ich czworonożny przyjaciel, wieloosobowe narożniki, także modułowe, rozkładane wersalki, wygodne fotele, praktyczne pufy-stoliki, pojedyncze i dwuosobowe łóżka. To właśnie kolekcja Family Line IX. Dodaj do tego style: klasyczny, scandi, glamour, minimalistyczny. Możesz je jeszcze mieszać, na przykład łącząc sofę o prostej współczesnej formie z fotelami nawiązującymi kształtem do tradycyjnych uszaków.

 Family Line BRW

Sofa Hampton, fotel Boni, puf Phuket. Do każdego z tych mebli dobierzesz towarzystwo w takiej samej lub kontrastowej tapicerce.

Fot. mat. pras. Black Red White

Wnętrze spersonalizowane

 

Większość z nas chce się cieszyć niepowtarzalną aranżacją swojego mieszkania. Kolekcja Family Line IX daje nam wyjątkową swobodę w doborze mebli, dzięki czemu ryzyko jego powtórzenia, np. u sąsiada, jest znikome.

 

Nie trzeba też kupować całego kompletu, a jedynie te sprzęty, które wpadły nam w oko, z różnych linii marki. Po jakimś czasie można coś zmienić, dokupić. Frajda, a i domowy budżet lepiej znosi takie stopniowe zakupy niż konieczność jednorazowego wydatku na wyposażenie salonu.

 Family Line BRW

Dwa w jednym: pufy zaprojektowane tak, by mogły pełnić funkcję podręcznych stolików przy kanapie albo w sypialni.

Fot. mat. pras. Black Red White

Zastanawiasz się nad wyborem tapicerki? Zamówienie na meble wypoczynkowe obejmuje 295 tkanin! Co do kolorów – oprócz popularnych szarości znajdziesz te plasujące się najwyżej na liście hitów wnętrzarskich: głębokie fiolety i błękity, butelkowe zielenie, przyszarzone róże, rudości. Już wiesz, jaki będzie twój salon?

 Family Line BRW

Kanapa ładna i praktyczna! Wiele modeli sof, jak Tawi na zdjęciu, spełnia dodatkowe zadania. Ma pojemnik na pościel i jest dostosowana do spania.

Fot. mat. pras. Black Red White

Szczegóły na brw.pl

Black Red White

Ocena: 5
Zdjęcia: mat. pras. Black Red White

POLECANE ARTYKUŁY