W roli głównej. Telewizor Toshiba 55U7863DG XUHD TV

 Telewizor Toshiba

Fot. mat. pras. Toshiba

Smukła linia i eleganckie wykończenie to nie wszystko, czym zachwyca telewizor Toshiba. Model 55U7863DG XUHD TV wyróżnia też panel z szeroką paletą barw, wysoka rozdzielczość 4K czy głębia dźwięku. Przyznajemy mu naszą Rekomendację – znak innowacyjności, jakości, dobrego stylu.

Designerski, innowacyjny. Nowy telewizor Toshiba ma wyjątkowo płaski profil, a jego podstawa wykończona jest szczotkowanym aluminium. Pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i eklektycznych wnętrz. Do zaoferowania ma jednak o wiele więcej niż ładny wygląd. Wykorzystuje najnowsze technologie obrazu i dźwięku, dzięki którym podczas oglądania filmu mamy wrażenie, że akcja toczy się w naszym salonie.

Obraz pełen barw

Standardowe telewizory starszego typu oddawały jedynie 34% przestrzeni kolorów widzianych przez ludzkie oko. Na ekranie odcienie zlewały się, traciły na intensywności. Technologia Wide Color Gamut (szeroka paleta barw) pozwala rozszerzyć tę przestrzeń kolorystyczną od 42% do nawet 57%. Co to dla nas oznacza? Ekran telewizora Toshiba odtwarza 1024 odcienie każdego koloru. Widzimy na nim obrazy w naturalnych barwach, pełne wyrazistych detali.

 Idealna prezencja. Toshiba

Fot. mat. pras. Toshiba

Doskonały dźwięk

Za sprawą wysokiej rozdzielczości 4K wyświetla cztery razy więcej szczegółów niż modele Full HD. Na ekranie widzimy najdrobniejsze niuanse kolorystyczne. System HDR Dolby Vision gwarantuje najwyższą jakość produkcji filmowych. Dodatkowo, by osiągnąć realistyczny, czysty dźwięk, telewizor Toshiba został wyposażony w głośniki Onkyo – uznanej japońskiej marki, eksperta audio HiFi.

Idealna prezencja

Ekran 55-calowego telewizora 55U7863DG XUHD TV Toshiba mierzy 73,9x123,7x5,5 cm. Jest smukły, estetycznie wykończony. Stabilność zapewnia mu aluminiowa podstawa o głębokości 19,1 cm. Frontowe głośniki zostały obudowane, nie zakłócają idealnej linii urządzenia, a mimo to emitują jeszcze wyraźniejsze dźwięki, dobrze słyszalne z każdego miejsca w pokoju.

Na miarę czasów

 

Wybierając nowy telewizor, wielu z nas zwraca uwagę nie tylko na jakość dźwięku i obrazu, lecz także na dodatkowe udogodnienia – typu nagrywarka czy aplikacje w Smart TV. Telewizor Toshiba ma funkcję nagrywania programów przez port USB na pendrive lub twardy dysk zewnętrzny. Jest wyposażony w system operacyjny Android w Smart TV, który umożliwia płynne przeglądanie treści w internecie, prowadzenie rozmów, korzystanie z ulubionych aplikacji i gier. Szybko współpracuje z Netflixem i YouTube’em. Podczas oglądania telewizji możesz też sprawdzić i zaktualizować swoje konta w mediach społecznościowych.

Więcej informacji na toshiba-tv.com/pl-pl/

Ocena: 4,7
Zdjęcia: mat. pras. Toshiba

POLECANE ARTYKUŁY