Miele to niemiecka firma z ponad stuletnią tradycją. Słynie z urządzeń najwyższej klasy, testowanych na 20 lat użytkowania. W przypadku pralki WDA 111 WCS Classic przekłada się to na ok. 10 tysięcy godzin prania w różnych programach. A co oznacza dla twoich ubrań? Najwyższą jakość, funkcjonalność i delikatne traktowanie. Pralka jest bowiem wyjątkowo łagodna dla tkanin – dzięki innowacyjnej budowie bębna oraz różnorodnym programom, m.in. Automatic Plus (umożliwia pranie w jednym załadunku bawełny i tkanin delikatnych), Wełna (zapobiega filcowaniu), Koszule (ułatwia prasowanie), Tkaniny Ciemne/Jeans (zachowuje głębię koloru). Dba o twoją wygodę i oszczędności. Umożliwia 7-kilogramowy załadunek. Silnym strumieniem czyści szufladę na detergenty AutoClean. Elektroniczny wyświetlacz wskazuje pozostały czas prania. Przed niekontrolowanym wypływem wody chroni ją WaterControl-System. Pracuje w klasie energetycznej A+++. Jak na tyle zalet, wyróżnia się też przystępną ceną (ok. 3499 zł).

Pierwsza pralka: oczekiwania

Od nowoczesnej pralki oczekujemy pełnej współpracy. Idealnie, jeśli urządzenie przy tym dobrze wygląda, jest odporne na zarysowania, łatwo się czyści. Przystosowane do ustawienia w kolumnie lub w rzędzie z suszarką czy do zabudowy we wnęce – daje sporo możliwości aranżacyjnych w łazience.

Pralka, która dba o tkaniny? Teraz to możliwe!

Żyjemy coraz aktywniej. Sport kilka razy w tygodniu, służbowy wyjazd integracyjny, gotowanie z przyjaciółmi, wyjście z dziećmi na basen... Nic dziwnego, że zmieniamy ubrania nawet kilka razy dziennie. Wrzucając je do prania, nie możemy się martwić, że wyjmiemy je uszkodzone lub (o zgrozo!) dwa rozmiary mniejsze. Dlatego pierwsza pralka to decyzja, którą warto dobrze przemyśleć. Nowa pralka Miele jak żadna inna dba o nasze ubrania, dostosowując się do tkaniny i jej właściwości. W dodatku, kupując teraz swoją pierwszą pralkę Miele i logując się na stronie internetowej Miele Club, otrzymamy w prezencie miły upominek na start: proszek oraz płyn do prania Miele CareCollection!