Tafelrunde – stół o spersonalizowanej i formie, i funkcji. Mebel na Twoją miarę!

 Tafelrunde – stół o spersonalizowanej i formie, funkcji. Mebel na Twoją miarę!

System stołów Tafelrunde został opracowany tak, aby każdy mógł zamówić mebel, który w stu procentach spełni oczekiwania nabywcy. Wymiary blatu w 10-centrymetrowym skoku, 3 różne modele konstrukcji podpór, dwa warianty rozkładania oraz szereg rodzajów drewna i wybarwień.

Fot. Mat. prasowe Klose

Z przyjemnością przyznajemy nasze wyróżnienie firmie Klose. W dobie personalizacji stworzony przez nią system Tafelrunde uważamy za rozwiązanie pomocne i cenne. Dzięki niemu łatwo wykreujecie swój stół. Dokładnie taki, jak chcecie!

Coraz częściej oczekujemy rzeczy, które zaprojektowano nie tyle z myślą o statystycznych, anonimowych użytkownikach, ile o naszych konkretnych wymaganiach. Nie dotyczy to wyłącznie stylu lub formy. Czasami np. kilka centymetrów różnicy w wielkości mebla zmusza nas do zmiany decyzji o zakupie, mimo że dany model bardzo się nam podoba podoba.

Firma Klose wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom swoich klientów. Opracowany przez nią system Tafelrunde pozwala na stworzenie takiego stołu, jakiego właśnie oczekujecie. Do wyboru macie trzy modele stołów: T6, T7, T8. Sami wybieracie też rodzaj tworzywa: lite drewno (5 gatunków) lub drewno z blatem okleinowanym. Jaka szerokość blatu? Producent oferuje: 80, 90, 100 cm. Do tego 13 długości! Szukacie stołu rozkładanego? Żaden problem – interesuje was rozkładany z jednej czy dwóch stron? Odcień mebla też dopasujecie do własnej aranżacji. Paleta składa się aż z 22 wybarwień.

System Tafelrunde daje wam w sumie 25 tys. kombinacji – jak tu nie wybrać stołu ideału!

Dwa sposoby rozkładania stołu

 Stoły Klose - metody rozkładania

W przypadku stołów Tafelrunde marki Klose można wybrać system rozkładania – jednostronny (z lewej) lub dwustronny (z prawej).

Fot. Mat. prasowe Klose

W systemie jednostronnym spod blatu mebla wysuwa się część z nogami, ramą i wkładkami. W dwustronnym – na szczytach stołu każdą z wkładek chowanych wewnątrz niego rozkłada się niezależnie od siebie.

Mechanizm rozkładania stołu został tak skonstruowany, by jedna osoba sprawnie, bez wysiłku, dała sobie radę z rozsunięciem blatu oraz wyjęciem i rozłożeniem chowanej pod nim wkładki. Ważne jest także to, że wkładki nie trzeba przechowywać gdzieś na zewnątrz stołu. Nie zajmuje ona miejsca i pozostaje zawsze gotowa do rozłożenia, a specjalne uchwyty pomagają w szybkim powiększaniu blatu.

Zwraca uwagę również możliwość wyboru aż trzech konstrukcji nóg mebla. Mogą być zlicowane z blatem, przykryte nim lub tzw. bramkowe (na zdj. poniżej w modelu T8).

 Stół T8 marki Klose z nogami bramkowymi

Nogi bramkowe nadadzą stołowi wyjątkowo nowoczesny charakter. Na zdjęciu model T8 otoczony krzesłami S41, także z oferty marki Klose.

Fot. Mat. prasowe Klose

Stół do dużego salonu czy do małej kuchni?

O tym, jaki potencjał kreacyjny daje system Tafelrunde, świadczy choćby rozpiętość w wielkości stołu. Blat tego samego modelu i o takim samym wybarwieniu może być niewielki, np. 80x80 cm, albo mieć 100x220 cm. I każdy da się powiększyć za pomocą funkcjonalnej wkładki.

Estetykę stołu podkreślą pięknie dobrane do niego krzesła. Łatwo sobie z tym poradzicie. Są i nowoczesne, i tradycyjne, z podłokietnikami i bez nich. Do tego różne rodzaje i kolory tapicerek. Inspirujące zestawienia zebraliśmy w galerii.

Ocena: 3
Zdjęcia: Mat. prasowe Klose

POLECANE ARTYKUŁY