Rewolucja w zmywaniu: zmywarka Electrolux ComfortLift z podnoszonym dolnym koszem

 Rewolucja w zmywaniu:  zmywarka Electrolux ComfortLift z podnoszonym dolnym koszem

Rewolucja w zmywaniu:  zmywarka Electrolux ComfortLift z podnoszonym dolnym koszem

Fot. Electrolux

Miło nam poinformować, że rekomendację „M jak mieszkanie” otrzymuje zmywarka Electrolux ComfortLift, pierwsza tego typu na świecie. Zastosowano w niej podnoszony dolny kosz, który nie tylko ułatwia codzienne kuchenne czynności, lecz także sprawia, że stają się one niemal nieodczuwalne.

Gdyby przeprowadzić ankietę, jak użytkownicy zmywarek oceniają ich przydatność w codziennej pracy w kuchni, z pewnością większość osób (jeśli nie wszystkie) zgodziłaby się, że są one niezastąpioną pomocą w kuchni. Jeśliby jednak zadać pytanie, ilu użytkowników lubi codzienne wstawianie do niej naczyń (i potem, po ich umyciu, wyjmowanie), liczba pozytywnych odpowiedzi znacznie by zmalała. Główny powód? Męczące schylanie się w trakcie załadowywania zmywarki, zwłaszcza dolnego kosza, a także powtarzanie tych „ćwiczeń” po zakończonej pracy urządzenia.

 Zmywarka Electrolux ComfortLift. Wystarczy jeden ruch ręki...

Wystarczy jeden ruch ręki i dolny kosz zmywarki Electrolux ComfortLift podnosi się na dogodną dla użytkownika wysokość. Ciągłe schylanie się, by sięgnąć do naczyń, staje się przeszłością.

Fot. Electrolux

W zmywarce Electrolux ComfortLift ten problem nie istnieje. Wyeliminowano go właśnie dzięki patentowi, jakim jest podnoszony dolny kosz. Łatwo i płynnie można go wysunąć i jednym ruchem ręki unieść na taką wysokość, by nie schylając się, mieć do naczyń łatwy dostęp.

Koniec z niewygodą! Każdy z użytkowników zmywarek szybko doceni rozwiązanie, które sprzyja komfortowi. Teraz nwet duża liczba talerzy, półmisków, kieliszków i sztućców, które czekają na zmywanie po wyjściu gości, nie przysporzy stresu żadnej pani domu. Do zmywarki Electrolux ComfortLift wstawia się je wygodnie, szybko i... nie czuje się przy tym bólu pleców. Podobnie naczynia wyjmuje się z urządzenia.

Co więcej, zmywarki z linii Electrolux ComfortLift wyposażono w inteligentny system AirDry. W końcowej fazie cyklu zmywania ich drzwi uchylają się automatycznie na 10 cm. Dzięki temu następuje błyskawiczna wymiana powietrza i naczynia są idealnie suche zaraz po zmywaniu!

 Zmywarka Electrolux ComfortLift: suszenie naczyń trwa tylko chwilę

Zmywarka Electrolux ComfortLift oferuje błyskawiczne suszenie naczyń. Wszystko za sprawą systemu AirDry, który w końcowej fazie pracy urządzenia uchyla drzwi na szerokość 10 cm, a tym samym umożliwia dopływ powietrza do gorących i wilgotnych naczyń.

Fot. Electrolux

Funkcja i dobry projekt

 

Im mniej zbytecznych czynności w kuchni, tym lepiej – brzmi banalnie, ale każdy wie, jakie to ważne. Bo kto chce tracić czas czy odczuwać przemęczenie? Zmywarka Electrolux ComfortLift ułatwia pracę i sprawia, że staje się ona przyjemniejsza, gdy nie trzeba stale się schylać, ładując dolny kosz. Istotne jest także wzornictwo. Elegancki i nowoczesny styl urządzenia doskonale pasuje do naszych współczesnych kuchni. Warto wspomnieć, że zmywarka została uhonorowana znaczącymi nagrodami: IF Golden Award oraz Red Dot Design Award.

 

Małgorzata Pawlak, redaktor
magazyn „M jak mieszkanie”

Więcej o zmywarce Electrolux ComfortLift:
Electrolux

Ocena: 3,3
Zdjęcia: Electrolux

POLECANE ARTYKUŁY