Projekt modelowy. System przechowywania Elfa Classic

 Projekt modelowy. System przechowywania Elfa Classic

Mając system Elfa Classic, szybko trafiasz na konkretne buty czy ubrania. Nie musisz też rezygnować z części rzeczy, gdy potrzebujesz miejsca na nowe. System da się łatwo rozbudować.

Fot. Materiały prasowe ELFA

Funkcjonalność i nieograniczone niemal możliwości kombinacji, – także aranżacyjne – to główne atuty systemu Elfa Classic. Jesteś pasjonatem gotowania i chcesz mieć wszystko pod ręką? A może urządzasz właśnie garderobę, warsztat majsterkowicza, nowoczesne biuro? Ten system doskonale ci to ułatwi.

Prosty w montażu, z mnóstwem elementów-puzzli, które umożliwiają perfekcyjne zagospodarowanie przestrzeni na ścianach, dosłownie w każdym pomieszczeniu – od łazienki i salonu po garaż. W skład systemu Elfa Classic wchodzą metalowe szyny, wsporniki i półki, najróżniejsze ażurowe kosze, również wysuwane. Wielkość twojego projektu zależy wyłącznie od potrzeb domowników i miejsca na ścianie.

 Projekt modelowy. System przechowywania Elfa Classic

System Elfa Classic zdaje egzamin jako efektowny mebel w skandynawskim lub minimalistycznym wnętrzu. Przykład? Aranżacja na zdjęciu!

Fot. Materiały prasowe ELFA

Jeden dla każdego

 

Cenimy rozwiązania, które pozwalają na wprowadzanie modyfikacji. System Elfa Classic przekształcisz zgodnie ze zmieniającymi się z czasem wymaganiami. Wymiana koszy na półki, możliwość wieszania ich na wybranych wysokościach, wręcz przemiana biblioteki w spiżarkę nie sprawi żadnego kłopotu i nie pochłonie całej zawartości portfela. Jeden system z powodzeniem posłuży wiele lat i to w kilku rolach. Bo ten sam sprawdzi się jako regał we wnęce, półka pod oknem czy do uprawy balkonowej rabatki. Będzie też świetnie zorganizowanym wnętrzem garderoby.

Warto przy tym podkreślić, że głębokość systemu jest mniejsza niż standardowej szafy. Zajmuje mniej przestrzeni, gwarantując idealny porządek. Zobacz więcej na elfa.com

 Projekt modelowy. System przechowywania Elfa Classic

Przejrzysty układ, dostosowanie elementów systemu Elfa Classic do indywidualnych warunków… Rozgardiasz nie ma szans.

Fot. Materiały prasowe ELFA

Ocena: 5
Zdjęcia: Materiały prasowe ELFA

POLECANE ARTYKUŁY