Pralka ES-GFD8145W5 marki Sharp – mistrzyni w praniu

 Pralka ES-GFD8145W5 marki Sharp – mistrzyni w praniu

Pralka ES-GFD8145W5 marki Sharp bez trudu zmieści się pod blatem w łazience, obok szafki umywalkowej standardowych wymiarów. Ma 84,5 cm wysokości, niemal 60 cm szerokości i 58,2 cm głębokości. Można ją też zabudować. Jest pojemna. Jej bęben przyjmuje nawet 8 kg wsadu.

Fot. mat. prasowe Sharp

REKOMENDACJA „M jak mieszkanie” to znak innowacyjności, jakości, dobrego stylu. Od czterech lat przyznajemy ją produktom wyróżniającym się na rynku, godnym polecenia. Jako pierwszy produkt w 2018 roku wyróżniamy pralkę ES-GFD8145W5 marki Sharp. Doceniamy ją m.in. za system AllergySmart, który usuwa z ubrań większość alergenów. Z kolei Technologia ThermoJet pozwala zmniejszyć rachunki za prąd czy wodę, jednocześnie oszczędzając czas.

Dobra pralka powinna dbać nie tylko o ubrania, ale też o nasze zdrowie i domowy budżet. Powinna też ułatwiać nam życie, a przy tym dobrze wyglądać. Model ES-GFD8145W5 Sharp zdaje egzamin w każdej z powyższych kategorii. Dzięki systemowi AllergySmart uwalnia praną odzież od drobnoustrojów, alergenów i pozostałości detergentów. Jest świetnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie skórne.

Jej unikalna technologia ThermoJet (podgrzewanie wody od momentu startu pralki) z kolei zwiększa skuteczność prania, skraca jego czas, znacznie obniża zużycie wody i energii elektrycznej. Oszczędności zapewnia też system Eco-logic, który dopasuje ilość wody oraz czas trwania prania w zależności od tego, jak załadowana jest pralka.

Poza tym urządzenie ma aż 22 programy do usuwania różnego rodzaju plam (z tłuszczu, kawy czy sosów) oraz jeden z najkrótszych cykli prania – 12 minut w temperaturze 30°C.

Technologie na miarę czasów

 

Producenci urządzeń piorących z roku na rok zaskakują nas nowymi rozwiązaniami, czyniącymi pranie jeszcze skuteczniejszym, szybszym, tańszym. Sporo uwagi przykładają również do kwestii bezpieczeństwa oraz codziennej wygody. W pralkach Sharp znajdziemy automatyczny zamek w drzwiach, zabezpieczenie panelu sterowania przed dziećmi oraz zabezpieczenia przed pianą i przepełnieniem bębna. System wykrywania braku równowagi pomaga rozłożyć równomiernie wsad, chroniąc bęben przed uszkodzeniem. Z kolei pamięć ustawień przydaje się, gdy często korzystamy z tych samych programów.

 

redakcja „M jak mieszkanie”

 

Pralka es gfd8145w5

 Pralka ES-GFD8145W5 marki Sharp

Biel, czerń i kolor stali. Do tego wyraziste kształty. To wystarczy. Pralka Sharp prezentuje się dzięki temu klasycznie elegancko. Dobrze współgra stylistycznie zarówno ze sprzętami kuchennymi, jak i łazienkowymi. Jej praktyczny wyświetlacz LCD umożliwia szybki wybór ustawień oraz informuje o aktualnym programie i czasie pozostałym do końca prania.

Fot. mat. prasowe Sharp

Więcej na sharphomeappliances.com

Ocena: 5
Zdjęcia: mat. prasowe Sharp

POLECANE ARTYKUŁY