Dulux EasyCare to matowa farba, ktora sprawia, że pojawiające się nie wiadomo skąd plamy po słodkich napojach, spontanicznych odruchach artystycznych czy eksperymentach z daktyloskopią naszych pociech nie będą już groźne dla ścian domu. Nieprzypadkowo więc marka Dulux informuje o farbie EasyCare używając hasła „Wszystkie kolory beztroski”!

Farba plamoodporna: wszystkie kolory beztroski!

Jak to działa? Do tej pory zabrudzenia wnikały w strukturę farby i stawały się trudne do usunięcia. Farby Dulux EasyCare to produkt, który tworzy matową powłokę o właściwościach hydrofobowych, czyli odpycha wodę oraz inne płynne zabrudzenia, dzięki czemu nie wnikają w głąb powierzchni. W efekcie plamy same spływają z powłoki, a inne zabrudzenia wystarczy przetrzeć - powłoki farby EasyCare są 10-krotnie odporniejsze na szorowanie niż inne farby do wnętrz. Ściany znów są piękne, a życie domowników – małych i dużych – beztroskie!

Dulux EasyCare: gwarancja spokoju

Produkty innowacyjne, które rozwiązują uniwersalne problemy, to najlepsza kompilacja rozwiązań do naszych wnętrz. Jednym z takich uniwersalnych problemów wartych mądrego rozwiązania jest ochrona domowych ścian - przed ekspresyjną twórczością kreatywnych dzieci, mokrymi łapami czworonożnych pupili, a nawet przed naszą własną niezdarnością. Już nigdy więcej stres z obawy o rozlanie barwnego napoju nie odbierze nam radości przebywania w nowym, odświeżonym wnętrzu. Dlatego plamoodporna farba Dulux EasyCare to ogromne udogodnienie prewencyjnie chroniące nasze ściany od "wypadków losowych". Ściany z ochronną powłoką dają nam spokój i komfort. W końcu w domu wszystko może się zdarzyć!