Parownica SC1 marki Kärcher: porządki pełną parą

 Parowa szczotka turbo, wyposażenie parownicy SC1, jest idealna do czyszczenia kuchenek, kranów, zlewozmywaków.

Dobrze jest mieć pod ręką małego pomocnika, który w kilka chwil upora się z brudną podłogą, przypaloną kuchenką lub osadem na baterii. Parownica SC1 marki Kärcher potrafi to i wiele więcej! Za poręczność, moc oraz wielofunkcyjność nagradzamy ją Rekomendacją „M jak mieszkanie”.

Czyszczenie parą zdobywa coraz więcej zwolenników. Nic dziwnego, jest proste i skuteczne. Jego tajemnica tkwi w połączeniu wysokiego ciśnienia i temperatury strumienia pary. Cząsteczki pary wnikają między brud a czyszczoną powierzchnię, odspajają zanieczyszczenia (nawet te trudne do usunięcia innymi metodami). Proces odbywa się bez udziału preparatów chemicznych, co powinno ucieszyć alergików, fanów ekologii oraz zdrowego stylu życia. Wystarczy wlać do parownicy odpowiednią ilość wody, podłączyć urządzenie do prądu. Po trzech minutach można działać - wyczyścić wodoodporne powierzchnie jak okna, podłogi, sanitariaty, piekarniki, okapy, baterie. Usuwać ślady palców, osady, przypalony tłuszcz itd. SC1, jak każda parownica marki Kärcher, wyposażona jest w zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem przez dzieci. Ma też zawór bezpieczeństwa zapobiegający otwarciu bojlera, gdy panuje w nim wysokie ciśnienie. Maksymalne ciśnienie pary wynosi 3 bary.

Parownica SC1 marki Kärcher: szybkie i skuteczne sprzątanie

Standardowe wyposażenie parownicy SC1 to okrągła szczotka i trzy dysze: power, do detali oraz ręczna ze ściereczką frotté. Wąska dysza power pozwala „wygonić” brud nawet z najmniejszych zakamarków domu czy ogrodu. Zapewnia maksymalny strumień pary, zwiększa skuteczność odspajania brudu. Świetnie czyści fugi i kabiny prysznicowe, usuwa kamienne osady z baterii. I to bez użycia detergentów, które mogłyby uszkodzić chromowaną powierzchnię kranu!

 Parownica SC1 Kärcher: Wąska dysza power z wężem parowym usuwa brud nawet z najmniejszych zakamarków. Zapewnia maksymalny strumień pary, świetnie czyści fugi, czy usuwa kamień z baterii

Z czyszczeniem szczelin, krawędzi i trudno dostępnych miejsc dobrze radzi sobie parowa szczotka turbo (dodatkowe wyposażenie parownicy SC1). Ta mała, okrągła nasadka wibruje podczas pracy, co wspomaga działanie pary wodnej. Pozwala uniknąć szorowania powierzchni. Skraca czas czyszczenia o połowę. Idealna do usuwania zabrudzeń z kuchenek, kranów, zlewozmywaków.

Parownica SC1 marki Kärcher: nasza rekomendacja

Współczesny rynek AGD kusi tysiącami sprzętów ułatwiających sprzątanie, gotowanie, majsterkowanie. Wiele z nich jest naprawdę świetnych, tylko gdzie je przechowywać w domu? Parownicę SC1 lubimy za niewielką wagę (1,5 kg) i kompaktowe wymiary. Bez problemu ukryje się w szafce pod zlewozmywakiem, a należące do niej akcesoria zmieszczą się w siatce dostarczonej z urządzeniem. Do parownicy można dopasować szereg nakładek czyszczących. Niedużych, za to wielofunkcyjnych - pozwalających zastąpić tradycyjne mopy, szczotki, skrobaki, ręczniki oraz mnóstwo detergentów potrzebnych do sprzątania. Parownicy wystarczy woda.

Więcej informacji na stronie: www.karcher.pl

 Parownica SC1 w wersji Premium z zestawem podłogowym

Parownica SC1 dostępna jest też w wersji Premium. Wyróżnia ją biały kolor oraz dodatkowe wyposażenie: dysza ręczna z wężem parowym. Jest dostępna także z zestawem podłogowym do czyszczenia wszelkiego rodzaju twardych posadzek. Dzięki takim akcesoriom mycie paneli, drewna, płytek lub wylewek żywicznych to czysta przyjemność. Warto tylko pamiętać o wcześniejszym odkurzeniu powierzchni.

Ocena: 3,1

POLECANE ARTYKUŁY