Oczyszczacze powietrza Sharp KC-A60/50/40EUW: czysto, cicho, zdrowo

 Oczyszczacze powietrza Sharp

Nowoczesne inteligentne oczyszczacze i nawilżacze powietrza to sposób na zdrowe powietrze w domu.

Fot. mat. prasowe Sharp

Powietrze bez zanieczyszczeń, bakterii, wirusów i roztoczy? To jak najbardziej możliwe. Z pomocą przychodzą nowoczesne oczyszczacze Sharp z serii KC-A60/50/40EUW, którym przyznajemy nasz znak jakości. Bo zdrowie jest dla nas najważniejsze!

Świeże i czyste powietrze w domu ma ogromny wpływ na dobrostan organizmu. Odpowiada za lepsze zdrowie, wyższą odporność, spokojny sen i nastrój. Oczyszczacze powietrza Sharp KC-A60/50/40EUW działają w oparciu o kilkustopniowy system filtracji. Na wstępie wychwytują sierść, kurz i okruchy, później szkodliwe związki lotne (m.in. benzen, ksylen, benzo(a)piren) oraz nieprzyjemne zapachy. Filtr HEPA 13 zatrzymuje natomiast co najmniej 99,97% pyłów PM2,5, zarodników grzybów, bakterii i większości wirusów. Na tym jednak nie koniec pracy urządzenia. Innowacyjny jonizator Plasmacluster rozprowadza tzw. klastry jonowe składające się z cząsteczek wody oraz jonów dodatnich i ujemnych. Docierają one do wszystkich zakamarków w pomieszczeniu, eliminując roztocza oraz inne mikroorganizmy namnażające się w trudno dostępnych miejscach. Inteligentne oczyszczacze KC-A60/50/40EUW stale monitorują również jakość powietrza i automatycznie podejmują stosowne działania.

Odpowiedź na nowe wyzwania

Jeszcze niedawno powietrze, niewidoczne dla oka, nie zaprzątało naszej uwagi. Dopiero poprzedni rok, wraz z precyzyjnymi informacjami na temat zanieczyszczenia, pobudził naszą wyobraźnię. Smog stał się tematem jesieni i zimy. W efekcie szybko wzrosła świadomość i wymagania Polaków w zakresie jakości powietrza. Na szczęście, nie stoimy na początku drogi. Rozwiązania, które znały do tej pory rodziny małych alergików czy osoby zmagające się z chorobami układu oddechowego, teraz znajdują zastosowanie w każdym domu. To dobrze wpisuje się w trend projektowania uniwersalnego – równej troski o wszystkich.

Walka ze smogiem

Smog jest niestety częstym problemem w Polsce – zwłaszcza zimą. Inteligentne oczyszczacze Sharp KC-A60/50/40EUW dzięki dwóm niezależnym czujnikom są w stanie szybko wykryć smog w pomieszczeniu, natomiast kombinacja wysoko wydajnych filtrów oraz technologii Plasmacluster gwarantują skuteczność jego całkowitego i szybkiego usunięcia.

 Oczyszczacze Sharp

Oczyszczacz powietrza pracuje na tyle cicho, że nie przeszkadza podczas snu

Fot. mat. prasowe Sharp

Do salonu i sypialni

Oczyszczacze powietrza KC-A50/40EUW, pracując w trybie cichym z głośnością 16 dB, nie zakłócają snu i codziennych aktywności. Co więcej, dyskretnie, ale spójnie wpisują się w wystrój wnętrza. Wszystko jest zasługą przemyślanego nowoczesnego designu. Kosztują tyle, że opłaca się je mieć. Kalkulując zakup któregoś z modeli z serii KC-A60/50/40EUW, warto pamiętać, że w cenie mamy wszystkie niezbędne filtry o żywotności do 10 lat.

Inteligentny nawilżacz

Optymalna wilgotność zależy od temperatury. Urządzenie monitoruje temperaturę w pomieszczeniu i dopasowuje do niej aktualną wilgotność powietrza. Automatycznie i bez naszego udziału! Zasilając zbiornik na wodę kostkami lodu, sekcję nawilżacza zmienimy w typowy klimatyzer ewaporacyjny.

Ocena: 5
Zdjęcia: mat. prasowe Sharp

POLECANE ARTYKUŁY