Nowoczesna suszarka do ubrań: zapach świeżości i łatwiejsze prasowanie!

 Suszarka do ubrań Electrolux

Nowoczesna suszarka do ubrań pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w mieszkaniu

Fot. Electrolux

Suszarki do ubrań DelicateCare Steam Electrolux zasługują na brawa i REKOMENDACJĘ „M jak mieszkanie”. Nie dość, że perfekcyjnie suszą pranie i dbają o tkaniny, to jeszcze potrafią w kwadrans odświeżyć ubrania. A dzięki nim prasowanie staje się prawdziwą przyjemnością.

Powoli kończy się era tradycyjnego suszenia oraz prasowania ubrań. Nic w tym dziwnego. Widok suszarki rozstawionej na środku salonu nie należy do najładniejszych. A korzystanie z żelazka, zwłaszcza w pośpiechu, może mieć opłakane skutki. Teraz wystarczy umieścić pranie w bębnie suszarki Electrolux DelicateCare, wybrać odpowiedni program i kliknąć „start”. Po stosunkowo krótkim czasie wyjmiemy suche i pachnące świeżością ubrania, które od razu nadają się do założenia.

Bezpieczeństwo, energooszczędność i długa gwarancja

W przypadku suszarek Electrolux DelicateCare ruchy bębna automatycznie dostosowują się do rodzaju tkanin (nawet te przeznaczone do prania ręcznego pozostaną całkowicie bezpieczne). Oznacza to tylko jedno: nigdy więcej obaw o ulubione ubrania! Opatentowane programy do wełny i jedwabiu zapewnią, że wełniana odzież zachowa miękkość i nie ulegnie sfilcowaniu czy skurczeniu, a jedwabne bluzki zachowają swój fason. Potwierdza to przyznany certyfikat Woolmark Blue. Zaletą suszarek jest także ich energooszczędność (zużywają aż o 68% mniej energii niż inne tego typu urządzenia) oraz 10-letnia gwarancja przyznawana na silniki inwerterowe.

 Suszarka do ubrań Electrolux

System DelicateCare dostosowuje cykl suszenia do rodzaju tkanin. Wysuszone ubrania zachowują idealny kształt, brak im zagnieceń i zmechaceń. Na zdj. wyżej po lewej: koszula wyjęta z suszarki Electrolux DelicateCare, a po prawej z urządzenia konkurencyjnej firmy

Fot. Electrolux

Nowoczesne suszenie

Uwolnij salon od rozkładanej suszarki. Wstaw do garderoby, przedpokoju lub łazienki suszarkę do ubrań Electrolux DelicateCare. Dobrze prezentuje się w zabudowie, pod blatem standardowej wysokości oraz jako urządzenie wolnostojące. Można postawić ją na pralce lub obok niej. Duże drzwiczki ułatwiają wkładanie oraz wyjmowanie ubrań z bębna. Z kolei praktyczna półka stanowi łącznik, który pozwala umieścić suszarkę na pralce. Można też tam odstawiać np. kosz z ubraniami. Wygodny panel sterowania gwarantuje zaś prostą obsługę suszarki.

Zapach świeżości

Nierzadko zdarza się nam wyjmować z szafy pogniecione i niezbyt ładnie pachnące ubrania. Co z tego, że były wcześniej uprane? Gdy leżą na półce zbyt długo, tracą świeżość i formę. Często jedynym wyjściem jest ich ponowne wypranie… Na szczęście istnieje też inne rozwiązanie – odświeżenie w suszarce Electrolux DelicateCare Steam EDH3897SDE ze specjalnym programem parowym. Wystarczy 16 minut, by za pomocą pary usunąć z ubrań wszystkie zagniecenia i niepożądane aromaty. Co więcej, odświeżona garderoba nie wymaga ponownego prania i prasowania.

Wicej informacji znajdiesz na stronie: http://www.electrolux.pl/local/toproste/

Ocena: 5
Zdjęcia: Electrolux

POLECANE ARTYKUŁY