Na wyższym poziomie. SPACE STEP marki BLUM

Ten patent świetnie się sprawdza w strefie cokołu zabudowy i nie ma sobie równych. SPACE STEP marki BLUM spełnia kilka funkcji. Jest szufladą, podestem, a dla dzieci siedziskiem. Wykorzystasz go we wszystkich pomieszczeniach, na małym i dużym metrażu. Przydaje się domownikom w każdym wieku. Bez wahania przyznajemy mu znak Rekomendacji!

SPACE STEP marki BLUM. Na wyższym poziomie
SPACE STEP marki BLUM. Na wyższym poziomie
SPACE STEP marki BLUM. Na wyższym poziomie
SPACE STEP marki BLUM. Na wyższym poziomie
SPACE STEP marki BLUM. Na wyższym poziomie

Na czym konkretnie polega to rozwiązanie? Na sprytnym połączeniu podestu i pojemnej szuflady, które lekko wysuwają się z cokołu zabudowy (zarówno razem, jak i oddzielnie). Wsunięte zaś są niewidoczne. SPACE STEP można zastosować w różnych typach cokołów. Dzięki wygodnemu szerokiemu podestowi bez kłopotu sięgniesz do górnych półek. Możesz więc zaprojektować naprawdę wysoką zabudowę i zyskać więcej miejsca do przechowywania.

Nie tylko zresztą pod sufitem, bo jak wspomnieliśmy, doskonale zagospodarujesz również często pomijaną przestrzeń w cokole. Wystarczy zamontować w nim jedną lub kilka szuflad. W kuchni na pewno przydadzą się one na rzadko używane garnki, patelnie, formy do pieczenia. W salonie na podręczne drobiazgi czy pledy, a w pokoju dziecka spełnią funkcję schowków na zabawki.

Korzyść w postaci dodatkowego miejsca magazynowego uważam za jedną z najistotniejszych zalet SPACE STEP. Właściciele niewielkich mieszkań szczególnie to docenią. I kolejny atut – podest, na którym będą się czuły pewnie także starsze osoby. Można zrezygnować z drabinki (oraz schowka na jej przechowywanie) lub też wyeliminować ryzykowne wchodzenie na stołek, by np. wziąć naczynia z górnej półki.

Więcej na blum.com/spacestep

Ocena: 5
Zdjęcia: materiały prasowe BLUM

POLECANE ARTYKUŁY